Jest 20 minuta meczu... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Jest 20 minuta meczu…

wilq.pl – po prostu genialne! Kibole.pl – nie mamy poczucia humoru:-) Nie czujemy żartów! Szczególnie tych subtelnych, ale to co narysował wilq.pl jest po prostu genialne! Jeśli dodać do tego rewizję, którą Anglicy zafundowali Lechowi Wałęsie… Czy Autor to miał na myśli? Za chwilę mecz! I nie mieszajmy do tego Dywizjonu 303! Ani Pana Trenera Kazimierza Górskiego!
cham

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij