Artur Binkowski przed walką! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Artur Binkowski przed walką!

Komisja Etyki? Tak! Ale nie dla niego, a dla was koledzy dziennikarze! Jak można robić i udostępniać materiał ze sportowcem, gdy z góry wiadomo, że sam postawi się w bardzo złym świetle? A może „poczuliście krew” i postanowiliście iść na maksymalną oglądalność? Artur Binkowski – faktycznie – dał popis wypowiedzi, ale czy jakkolwiek naruszył obyczaje, żebyście wy, dziennikarze „wystawiali” go na internetowych prześmiewców?
Materiał od ringpolska.pl
[youtube id=”FedMYclbVzc#t=22″]
Jeden z „komentatorów” napisał, że po Binkowskim „widać zbyt dużą liczbę ulicznych walk”. Dawno nie byłem w Kanadzie, ale nie sądzę, by zmieniła się na tyle, żeby można było mieć normalny dom, dzieci i jednocześnie toczyć „uliczne walki”…

Napisał też do mnie znajomy sportowiec i zapytał, czy widziałem już wywiad. Oraz, czy moim zdaniem, nie przydałaby się jakaś komisja etyki w boksie, czy w ogóle w sporcie, żeby eliminować takich „pół-mózgów”?

Odpisałem mu, że przydałaby się jakakolwiek etyka, ale tym, którzy ten materiał udostępnili. Nie stawiam siebie za wzór etycznego dziennikarza, ale nigdy, przenigdy nie puściłbym materiału, który stawia sportowca w złym świetle!

Co innego – polityk! Wiem, że sportowiec, artysta, czy polityk to tak zwane „osoby publiczne” i można ich szarpać zawsze i wszędzie. Jednak, dla mnie – sportowiec to osoba godna większego szacunku i nigdy nie powinno się działać przeciwko niej!

Możecie oczywiście myśleć inaczej… Komisji Etyki nie będzie, bo któżby ją ustanowił?

Drodzy Czytelnicy! Poniżej macie wcześniejszy wywiad z Arturem.
[youtube id=”Tt5obVu_fTE”]

Całe zaś zamieszanie dotyczy walki, która jest zaplanowana na 19 października 2013, w Wieliczce, podczas Gali „Wojak Boxing Night”. Artur ma się na niej zmierzyć z Krzysztofem Zimnochem.

Ciekawe jest, że prawie nikt z komentujących nie zwrócił uwagi na bardzo wartościowe elementy zawarte w wypowiedzi Artura. Mam na myśli tą, że od wielu lat nie ogląda telewizji oraz to, że wspólnie z żoną – wybiera bajki, które mogą oglądać jego dzieci. Artur powiedział to mocno i niech te konkretnie jego słowa zostaną wam bardziej w pamięci, niż porady znerwicowanej Extra Niańki!

Piotr Szymanowski

 

 

 

 

wywiad drugi

ringpolska.pl

http://www.youtube.com/watch?v=FedMYclbVzc#t=22

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij