O meczu z Polską na Ukrainie - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly O meczu z Polską na Ukrainie

„Mecz roku” i „tajna broń” na Polaków – ukraińskie media o dzisiejszym meczu.

ByFU3iTzOgY

Jak donosi nasz korespondent z Charkowa: – „Ogólnie wszystko kręci się wokół faszystowskiej symboliki. Ukraińska federacja apeluje do kibiców, żeby nie przynosili na stadion flag, transparentów i pirotechniki. Jednak z mojego rozeznania wynika, że kibice nie posłuchają tych apeli.”
ukraina

Tytuły w ukraińskich mediach są w jednym tonie. Na przykład portal „FAKTY” pisze, że starcie z Polakami to „Mecz roku”, ale gospodarze mają na rywali „tajną broń”. Ukraińskie media podkreślają, że Polska ma praktycznie tylko dwóch graczy, a naszych obrońców są w stanie „rozerwać na strzępy” jak stało się to w wiosennym meczu. Dziś w ukraińskim zespole nie ma Harmasza, ale jest Konoplanka. Media ukraińskie twierdzą, że sami tylko obrońcy ukraińscy mogą zafundować naszym bramkę.

O sportowym rezultacie meczu – przekonamy się wieczorem. Na razie warto docenić, że UEFA spełnia (zupełnie niewiadomo dlaczego) doniosłą rolę w pojednaniu naszych narodów. Ukraińcom zabrania eksponowania symboli, które mogłyby (ewentualnie) urazić Polaków, a Polakom utrudnia zakup biletów…

 Źródło: fakty.ictv.ua; tvi.ua

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij