Wrócimy silniejsi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Wrócimy silniejsi!

Wrócimy silniejsi! – zapowiada Dariusz Cholewa w rozmowie z wp.pl

Minęło już trochę czasu od dnia, w którym spadała na nas wiadomość o odwołaniu MMA Attack 4. Właściciel gali Dariusz Cholewa odpowiada na pytania Artura Mazura.

Czy masz już jakieś plany na przyszłość. Czy masz jakiś pomysł na zmazanie tej plamy na wizerunku organizacji? W świadomości kibiców ciężko wam się będzie teraz odbudować.

Dariusz Cholewa: Na pewno nie zawieszam rękawic na kołku. Przed sobą mam wiele ważnych spotkań, które zdecydują o przyszłości MMA Attack. Nie chcę, żeby całe moje, 2-letnie zaangażowanie w ten projekt poszło na marne. Spośród setki osób udało mi się wyselekcjonować grupę fachowców, nawiązałem współpracę z mediami i żal byłoby to wszystko teraz zostawić. Poza tym to nie jest tylko komercja, ale i pasja. […] Czasami trzeba wykonać krok w tył, żeby zrobić 2 do przodu. Spotkamy się wszyscy, przeanalizujemy błędy, wyciągniemy wnioski i mam nadzieję, że wrócimy silniejsi.

rozmawiał Artur Mazur, Wirtualna Polska

całość znajdziecie tutaj:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.