Przedawnienie dla kibiców Jagiellonii! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Przedawnienie dla kibiców Jagiellonii!

Dziś (03.10.13) Sąd Okręgowy w Białymstoku umorzył postępowanie przeciwko kibicom z Jagiellonii, uzasadniając to przedawnieniem karalności wykroczenia.

17 maja 2011 roku przed urzędem wojewódzkim w Białymstoku odbyła się demonstracja kibiców miejscowego klubu, którzy protestowali przeciwko zamknięciu stadionu Jagiellonii.

Sąd Rejonowy skazał wtedy 29 osób na kary grzywny. Oskarżeni złożyli apelację. Dziś Sąd Okręgowy umorzył postępowanie.

Co działo się podczas pikiety – tutaj:

[youtube id=”q5ZodDSk8A0″]

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij