Finansujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej!

Róbcie maratony! Utrzymujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej! To „fajna promocja” naszej Warszawy! A, następnie, tak za pięćdziesiąt lat – sprawdźcie efekty „promocyjne”. Porównajcie je z tymi poniżej:

3 (1)

Sportowcy klubu Gwardia Warszawa przez ponad 50 lat jego istnienia, zdobyli 15 medali olimpijskich, kilkadziesiąt medali mistrzostw Europy i świata i ponad tysiąc tytułów mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w różnych dyscyplinach. Z klubem związani byli tacy wybitni polscy sportowcy jak np. bokserzy Jerzy Kulej, Paweł i Grzegorz Skrzecz, piłkarze Jerzy Kraska, Antoni Szymanowski, przewinęli się przez niego także Dariusz Dziekanowski czy Roman Kosecki.

Jako magister pedagogiki ze specjalnością wychowanie plastyczne – stawiam tezę, że przez pięćdziesiąt lat, świat nigdy nie usłyszy o polskich artystach „współczesnych” na taką miarę, którą można by porównać z medalem igrzysk czy mistrzostw świata!

Trwa „akcja referendum”! Piotr Guział, lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej i inicjator referendum grzmi: Hanna Gronkiewicz-Waltz obiecywała rozwój i modernizację bazy sportowej, a teraz legendarne kluby muszą walczyć o przetrwanie!

Piotr Szymanowski

Udostępnij!

Dodaj komentarz