Finansujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Finansujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej!

Róbcie maratony! Utrzymujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej! To „fajna promocja” naszej Warszawy! A, następnie, tak za pięćdziesiąt lat – sprawdźcie efekty „promocyjne”. Porównajcie je z tymi poniżej:

3 (1)

Sportowcy klubu Gwardia Warszawa przez ponad 50 lat jego istnienia, zdobyli 15 medali olimpijskich, kilkadziesiąt medali mistrzostw Europy i świata i ponad tysiąc tytułów mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w różnych dyscyplinach. Z klubem związani byli tacy wybitni polscy sportowcy jak np. bokserzy Jerzy Kulej, Paweł i Grzegorz Skrzecz, piłkarze Jerzy Kraska, Antoni Szymanowski, przewinęli się przez niego także Dariusz Dziekanowski czy Roman Kosecki.

Jako magister pedagogiki ze specjalnością wychowanie plastyczne – stawiam tezę, że przez pięćdziesiąt lat, świat nigdy nie usłyszy o polskich artystach „współczesnych” na taką miarę, którą można by porównać z medalem igrzysk czy mistrzostw świata!

Trwa „akcja referendum”! Piotr Guział, lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej i inicjator referendum grzmi: Hanna Gronkiewicz-Waltz obiecywała rozwój i modernizację bazy sportowej, a teraz legendarne kluby muszą walczyć o przetrwanie!

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.