Finansujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Finansujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej!

Róbcie maratony! Utrzymujcie Muzeum Sztuki Nowoczesnej! To „fajna promocja” naszej Warszawy! A, następnie, tak za pięćdziesiąt lat – sprawdźcie efekty „promocyjne”. Porównajcie je z tymi poniżej:

3 (1)

Sportowcy klubu Gwardia Warszawa przez ponad 50 lat jego istnienia, zdobyli 15 medali olimpijskich, kilkadziesiąt medali mistrzostw Europy i świata i ponad tysiąc tytułów mistrza Polski we wszystkich kategoriach wiekowych w różnych dyscyplinach. Z klubem związani byli tacy wybitni polscy sportowcy jak np. bokserzy Jerzy Kulej, Paweł i Grzegorz Skrzecz, piłkarze Jerzy Kraska, Antoni Szymanowski, przewinęli się przez niego także Dariusz Dziekanowski czy Roman Kosecki.

Jako magister pedagogiki ze specjalnością wychowanie plastyczne – stawiam tezę, że przez pięćdziesiąt lat, świat nigdy nie usłyszy o polskich artystach „współczesnych” na taką miarę, którą można by porównać z medalem igrzysk czy mistrzostw świata!

Trwa „akcja referendum”! Piotr Guział, lider Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej i inicjator referendum grzmi: Hanna Gronkiewicz-Waltz obiecywała rozwój i modernizację bazy sportowej, a teraz legendarne kluby muszą walczyć o przetrwanie!

Piotr Szymanowski

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij