Nowy Ring Bulletin dostępny! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Nowy Ring Bulletin dostępny!

10, październikowy numer pisma właśnie dostępny.

Magazyn do pobrania tutaj: ringbulletin.pl

W aktualnym numerze m.in.:

okladka nr 22 RB(2)

Echa szatni: podsumowanie września i co nas czeka w październiku, Dawno temu w Ameryce: Walka Stulecia, Legenda polskiego boksu- Antoni „Kolka” Kolczyński, z cyklu Nie samym boksem kibic żyje: Wspomnienia Kazimierza Deyny o początkach kariery oraz Kronika Polskiego Boksu, część I. Zapraszam do lektury.

Nas, Kibole.pl najbardziej cieszy to, że pismo nie zamyka się tylko w klatce ringu, ale wychodzi z materiałami dotyczącymi innych, niż pięściarskie Legend naszej sportowej przeszłości. Wspomnienia Kazimierza Deyny to gratka – polecamy wszystkim!

kronika RB nr 22 (2)

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.