Trochę słońca jesienią!

Po tych wszystkich kopnięciach poniżej pasa, po tych nieokreślonych ciosach z byka, po tych niezapowiedzianych kontrolach, odwołanych imprezach – należą się nam i wam dobre informacje! Dlatego właśnie przywołujemy to logo Start-Sport i, z ogromną satysfakcją, informujemy Was drodzy czytelnicy o współpracy naszego portalu z fundacją Start-Sport. Fundacja walczy na co dzień z patologią społeczną oraz dragami. Alternatywą dla tego typu patologii jest oczywiście sport, w tym oczywiście nasze ukochane sporty walki Więcej znajdziecie na stronie fundacji.

Dlaczego przyłączamy się akurat do tej akcji? To proste! Ponieważ stoją za nią konkretni ludzie, twardo stąpający po ziemi, ludzie.

Start-Sport prowadzi też kampanię „Szanujmy się!” – której celem jest budowanie świadomości marki, jaką jest osoba sportowca, wśród potencjalnych „użytkowników” tej marki, czyli sponsorów, jak i wśród samych sportowców.

Drodzy czytelnicy!

Tu nie będzie szybkich efektów! Przyłączcie się do naszej pracy! Każdy na miarę swoich umiejętności! Jeśli na przykład jest wśród was prawnik, który chciałby pomóc swoją wiedzą – zapraszamy! Jeśli jest policjant – który chciałby nam naświetlić sprawy „z drugiej strony” – zapraszamy. Lekarz, pracownik socjalny… zapraszamy każdą osobę, która ma potrzebne w naszych działaniach umiejętności oraz serce!

Piszcie, zgłaszajcie się do Start-Sport i Kibole.pl Bądźmy w kontakcie!

Więcej na stronie fundacji:

Udostępnij!

Dodaj komentarz