Lowking.pl o KSW 24 - Zgaga - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Lowking.pl o KSW 24 – Zgaga

Kilka cytatów dla zachęty:

Brawa należą się Marcinowi Różalskiemu, co przyznaję z lekko kwaśną miną, bo od jego pierwszej walki w KSW uważałem, że prezentuje on bardzo słaby poziom. Paweł Słowiński pokazał, co stanie się z nowymi celebryckimi nabytkami KSW w postaci Iwony Guzowskiej czy Rafała Jackiewicza, jeśli przez jakieś niedopatrzenie dostaną kogoś, kto ma minimalne choćby pojęcie o grapplingu.

Anzor Azhiev winien być zdyskwalifikowany, ale niewykluczone, że majestat roztaczany przez stojącego w jego narożniku Mameda Khalidova spowodował, iż pomroczność jasna zstąpiła na Piotra Bagińskiego, który po konsultacjach z Czeczenem uznał, że przewiny w czynie Anzora dostrzec nie może, wobec czego walkę ogłasza za nierozstrzygnięta.

Próbuję oddzielić festynowo – karczmianą oprawę od aspektów sportowych, ale muszę ze smutkiem (?) stwierdzić, że sprawia mi to coraz większą trudność. Coraz trudniej zlizywać z obrzydzeniem na twarzy wszystkie te celebryckie sosy, w których upaćkane jest KSW, by dobrać się do tortu. Torciku. Zanim tam docieram, już dopadają mnie mdłości, apetyt słabnie. Jak ryba łaknę wody, oglądając pokaz kiczu, a potem, gdy wreszcie zaczyna się prawdziwa walka.

 
Kilka ciepłych zdań o KSW 24 napisanych przez Lowking.pl Poniżej wybrane cytaty, a na całość zapraszamy na lowking.pl
fot. gwizdek24.se.pl

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij