35 PZU Maraton Warszawski – pierwszy wywiad! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly 35 PZU Maraton Warszawski – pierwszy wywiad!

35 PZU Maraton Warszawski – pierwszy wywiad!

Rozmowa z Karolem „X”, zwycięzcą 35 PZU Maratonu Warszawskiego. Nasz znajomy wygrał 35 PZU Maraton Warszawski w prestiżowej kategorii Anonimowych Alkoholików, więc nie możemy ujawniać jego danych personalnych. Wspomnimy tylko, że pije od trzydziestu lat, a w maratonach uczestniczy od dziesięciu sezonów. Tym razem w klasyfikacji ogólnej zajął miejsce siedem tysięcy siedemset dziewięćdziesiąte dziewiąte z czasem 6 godzin i 47 minut.

Czy nie jest tobie wstyd, że tak słabo biegasz?

Karol „X”: W sumie to wstyd, ale wieczorem wypiłem trochę i stąd mój bardzo kiepski czas…

Przecież ty nie pijesz?

Karol „X”: Pijesz? To za delikatnie powiedziane! Ja chleję! To właśnie pomaga mi przetrwać pomiędzy kolejnymi maratonami.

Jak często trenujesz?

Karol „X”: Chlanie trenuję dwa razy w tygodniu, a biegi też dwa razy, z tym że chleję rankami, a biegam wieczorami.

Czym się zajmujesz poza treningami?

Karol „X”: Jestem socjologiem, piszę książki o alkoholizmie wśród sportowców. Prowadzę też zajęcia ze studentami w „Szkole Życia Radia Moskwa”, takie międzynarodowe seminaria.

Jak możesz zachęcić innych Anonimowych Alkoholików do udziału w maratonach?

Karol „X”: Nikogo nie zachęcam! Po co mi nowi rywale? Chociaż, z drugiej strony, mam pomysł na popularyzację wśród Polaków biegania długodystansowego. Mylę, że gdyby połączyć w duathlon chlanie z maratonem… Bylibyśmy w czołówce światowej!

Panie Karolu! Życzymy kolejnych sukcesów!

Karol „X”: Wzajemnie!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij