Kibicujcie Kibolom.pl! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Kibicujcie Kibolom.pl!

Jest teoria, jest też praktyka! Nasza drużyna szóstek pod nazwą Kibole.pl gra już w Warszawskiej Lidze Fanów. Mecze odbywają się w soboty i niedziele, na boiskach przy ulicy Grenady. Tam właśnie zobaczycie „naszych”, czyli „nas”, czyli „Kibolów.pl”. O wynikach i terminach meczów będziemy informować. Na razie za „Kibole.pl” dwa mecze, oba wygrane, strzelonych bramek 11, straconych tylko 3.

To dopiero początek łączenia teorii i praktyki. Wkrótce z logo Kibole.pl – pojawią się zawodnicy w innych dyscyplinach sportu.

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.