Starcie na szczycie!

Nadchodząca sobota (28 września) przyniesie odpowiedź na pytanie kto jesienią dysponuje najsilniejszą drużyną w I lidze rugby gdyż na boisku przy ulicy Wawelskiej 5 w Warszawie staną naprzeciw siebie piętnastki Skry Warszawa oraz Juvenii Kraków – ekipy, które w pierwszych dwóch kolejkach rozgrywek pokazały, że są niezwykle silne. Krakowianie pokonali na własnym terenie Budowlanych Łódź 69:5 (33:0) oraz Czarnych Pruszcz Gdański 76:15 (45:15). Warszawiacy zaś w derbach, występując w roli gospodarza, wygrali z Frogs&Co. 66:5 (36:0), a na wyjeździe rozgromili, beniaminka – Alfę Bydgoszcz 92:0 (46:0).

Juvenia Kraków wystąpiła w minionym sezonie w finale I ligi, w którym dwukrotnie uległa Ogniwu Sopot. Tym samym Smoki zostały zmuszone to pozostania na zapleczu Ekstraligi. Nie zamierzają oni jednak pozostać w niej na kolejny sezon i ich celem jest najwyższa klasa rozgrywkowa. Rugbiści Skry nie zamierzają jednak ułatwiać rywalom życia i postawią rywalom wszystko co mają do zaoferowania, a jest tego dużo – moc, umiejętności czy wolę walki.
czirliderki

Zdjęcie ze strony cheerleaderek.
Obecny sezon może należeć do Skry i jeśli pokonają tak silnego przeciwnika jakim jest piętnastka Juvenii, nikt i nic nie będzie w stanie przeszkodzić Skrzakom w kolejnych zwycięstwach. Swój udział w nich mogą mieć także kibice, których liczne przybycie i gorący doping dodatkowo zmotywuje zawodników do walki. Na fanów będzie czekać, oprócz zapowiadanej ładnej pogody, stanowisko z cateringiem oraz występ cheerleaderek z Warsaw Elite Cheerleaders.

WSTĘP WOLNY

SKRA Warszawa – Juvenia Kraków

ul. Wawelska 5, godzina 14:00

Udostępnij!

Dodaj komentarz