„Mieszkańcy zazwyczaj są dumni...” - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly „Mieszkańcy zazwyczaj są dumni…”

„Mieszkańcy zazwyczaj są dumni, że w ich okolicy pojawią się biegacze…” – mówi Pani Magda Skrocka-Kołodziejska z fundacji Maraton Warszawski, po czym dodaje, że biegaczy będzie: „10 tysięcy z 60 krajów.”

Pani Skrocka-Kołodziejska dodaje, że: „Samochód można postawić dwie ulice dalej.” To są drobiazgi!

Nie jest ważne, czy ulica w Wilanowie będzie zamknięta na pięć minut, czy na pięć godzin. Nas – Kiboli.pl nie obchodzi plan miasta, kłopoty mieszkańców, dojazd karetek pogotowia i straży pożarnej! My – Kibole.pl wiemy, bo znamy miasto, że z ulic Winogronowej, Mieczykowej, czy Pigwy – można wyjechać ulicami Picusia, Pucusia i Jacusia. Zajmie to co najwyżej 30 minut więcej.

Nie przejmujemy się kłopotami mieszkańców Warszawy, związanymi z maratonem! Przyznajemy rację Pani Magdzie Skrockiej-Kołodziejskiej, że trzeba być dumnym z tego, że 10 tysięcy zadyszanych sportowców przyglądnie się ulicy Winogronowej i innym. To są piękne ulice i trzeba je promować w 60 krajach świata! Zasługują na to!

Trzeba zresztą promować całą Warszawę!

Żeby wszyscy byli dumni!

My, na przykład (Kibole.pl) mieszkaliśmy (osobno – oczywiście!) przy trasie, którą przejeżdżali kolejno: Leonid Breżniew, Charles de Gaulle, Jan Paweł II i Królowa Angielska. Do tej pory czujemy dumę z tego, że wyżej wymienieni przejeżdżali pod naszymi oknami!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij