Prezes Legii Warszawa dla RADIA WNET! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Prezes Legii Warszawa dla RADIA WNET!

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski: .Mamy taki trend w Europie… lewacki! We wczorajszym (22 września 2013) wywiadzie dla RADIA WNET padło wiele ciekawych uwag na temat tego, co Bogusław Leśnodorski sądzi o działaniach FIFA i UEFA wobec kibiców i klubów sportowych. Symbole określane jako „rasistowskie” są przez UEFA karane, a nikogo z tej instytucji nie interesują symbole komunistyczne, kojarzone z komunizmem.

Radio wnet: Jak pan odbiera politykę UEFA względem kibiców?
Bogusław Leśnodorski: To mnie bawi i śmieszy […]Mamy taki trend w Europie… lewacki! Che Guevara, jego portret jest na trybunach dobrze widziany, a bohaterowie związani z prawicą – nie. Bawi mnie, że takie organizacje, jak FIFA i UEFA interesują się tym, czyj portret wieszają kibice na trybunach… […] No, ale jest, jak jest…
[youtube id=”GWD4XWx5raM#t=”]

 

Materiały źródłowe audio/foto:
http://www.radiownet.pl/czytaj#/publi…
http://www.youtube.com/watch?v=RGbApZ…
http://www.youtube.com/watch?v=A3Ok__…
http://legionisci.com/galeria/

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij