Nie wszyscy są młodzi, piękni i zdrowi! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Nie wszyscy są młodzi, piękni i zdrowi!

Władze miast, miasteczek, dzielnic zapominają o tym, złapane na wesołe, sportowe hasła tych, którzy „bawią się” w sport, „dają” mieszkańcom „rozrywkę”. W efekcie – zamykają ulice na powszechne zawody sportowe. Uczestnicy – faktycznie młodzi, piękni, zdrowi, sprawni – jadą na rolkach, na rowerach, biegną i te ulice blokują.

weeeeee

Nieważne, czy to będzie na kilka godzin, czy na cały dzień!

Nieważne, czy to będzie I Warszawski Maraton Roller Cup!

Nieważne, czy w Wilanowie, czy na Krakowskim Przedmieściu!

Uczestnicy!

Piękni, zdrowi, młodzi i bogaci!

Pamiętajcie, że jeśli przez waszą zabawę – choć jedna karetka nie dojedzie na czas, choć jedna starsza pani nie zdąży na bazarek, choć jeden biedak nie zdąży do pracy – będziecie do końca życia nosić brzemię grzechu zadufania!

Do końca życia nie zmyjecie z siebie hańby – samolubstwa!

Nieważne, jaki są wasze motywy!

Grzech jest grzechem!

Pamiętajcie – te maratony nie promują „zdrowego trybu życia”!

One tylko napędzają klientów na buty, rolki, spodenki, koszulki!

A „sportowy sojusz” sprzedawców z tymi, co mogą zamykać ulicę – kojarzy się tylko z jednym słowem…

 Reasumując: Każde działanie władzy, zarządzającej jakimś terenem, na rzecz grupy nacisku, dążące do pogorszenia warunków innych mieszkańców – powinno być badane przez prokuraturę, Naczelną Izbę Kontroli oraz niezależne media. Dlatego właśnie o tym piszemy!

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij