Daniel Omielańczuk wygrał! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Daniel Omielańczuk wygrał!

Daniel Omielańczuk wygrał!
Pierwsze zwycięstwo Polaka w UFC, w wadze ciężkiej! W trzeciej rundzie Daniel pokonał swojego rywala przez nokaut! Dziękujemy!
cytujemy MMAnia.pl

Co my teraz mamy pisać. Z jednej strony jesteśmy dumni, że Omielańczuk – jako drugi we wrześniu, polski wojownik – wygrał w UFC. A z drugiej strony… Nie ma drugiej strony. Mimo bardzo złej, drugiej rundy w wykonaniu Polaka. Po co szukał kimury? Dlaczego bawił się w klincz? Nie wiadomo. Pewnie niebawem wszystko sie wyjaśni. ma natomiast powtórzymy to, o czym wspominaliśmy w studio Orange sport: czekaliśmy na polskich zawodników w najwiekszej organizacji MMA na świecie i się doczekaliśmy. A oni nie dość, że do Ultimate Fighting Championship trafili, to jeszcze wygrywają. I Daniel Omielańczuk, i Piotr Hallmann. Tak trzymać!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.