Nowa gwiazda polskiego MMA! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Nowa gwiazda polskiego MMA!

Gazeta Polska Codziennie – przegina!

Na stronie niezalezna.pl – coś o Mieszanych Sztukach Walki! W tym kontekście nazwisko… Zawodnika? Znam wszystkich, a tego nie znam. Debiutant? Skąd? Niesiołowski? Stefan? Nie znam… Klub? Platforma Obywatelska. Też nigdy o nim nie słyszałem. Co jest grane? Może nazwisko promotora coś mi powie? Jakub Pilarek… Nie znam.

Trzeba to przeczytać w oryginale:

Jakub Pilarek

Niesiołowski MMA

Ciekawi mnie, co musi zrobić poseł Stefan Niesiołowski, by swoim zachowaniem na tyle zbulwersować swoich partyjnych kolegów i koleżanki, by wyrzucili go z Platformy Obywatelskiej? Od paru lat słuchamy koncertu różnych bluzgów Niesiołowskiego, w których miesza on z błotem a to polityków opozycji, a to dziennikarzy, czy wreszcie obywateli, którzy nie sympatyzują z PO. Widzieliśmy już fizyczną agresję wobec dziennikarza, na dodatek kobiety, co w ciekawym świetle stawia rzekomego konserwatystę i tradycjonalistę. Teraz, jak się dowiadujemy, poseł znów naruszył nietykalność cielesną pracownika mediów. Co będzie następne? Pytanie nie jest naciągane, Niesiołowski nie wygląda bowiem raczej na osobę, która panuje nad swoimi emocjami. Co brać, panie Stefanie? Ochraniacz na zęby, na krocze, a może kamizelkę kuloodporną?

 

Panie Promotorze/redaktorze!

My – Kibole.pl przyjmiemy chętnie każdego nowego zawodnika, który będzie chciał debiutować w Mieszanych Sztukach Walki. Przypominamy jednak, że od 14 września 2013 roku – w MMA obowiązuje kontrola antydopingowa!

Pozdrawiamy i czekamy na inne kandydatury!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.