Okniński jedzie po mmarocks.pl i konkurencji! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Okniński jedzie po mmarocks.pl i konkurencji!

No i niech jedzie! Jego prawo! Oto najnowsza wypowiedź Mirka „Mirasa” Oknińskiego na „Temat Tygodnia” czyli „doping w polskim MMA”

Jak to jest że mmarocks.pl jest za wejściem UFC a przeciwko wpuszczaniu kontroli antydopingowych do polskich organizacji? (w UFC badania są) sami sobie przeczą. Jeżeli jesteś za UFC musisz być za badaniami antydopingowymi w każdym sporcie są badania chyba że dla mmarocks.pl MMA to nie sport MMArocks.pl jest na posyłki KSW i MMAattack którym nie zależy na badaniach.
A wszystko „zapiera się” o definicję słowa „sport”. Bo – jeśli według ustawy o sporcie – sport to:Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.

Oto dowód, tutaj:

Z takiej definicji wynika, że kontrola antydopingowa, którą można przeprowadzić w sporcie – jest możliwa w Polsce zarówno na gali PLMMA, na KSW, na MMAAttack i na każdej innej imprezie, w każdej dziedzinie, byleby pasowała do tej szerokiej definicji!

Aby dojść prawdy, Kibole.pl wystosowały pismo do Pani Rzecznik Ministerstwa Sportu z zapytaniem „Jaką definicję sportu stosuje ministerstwo, dla określenia – komu może, a komu nie może „nasłać” kontrolę.

Pismo poszło wczoraj, czekamy na odpowiedź.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij