Okniński jedzie po mmarocks.pl i konkurencji!

No i niech jedzie! Jego prawo! Oto najnowsza wypowiedź Mirka „Mirasa” Oknińskiego na „Temat Tygodnia” czyli „doping w polskim MMA”

Jak to jest że mmarocks.pl jest za wejściem UFC a przeciwko wpuszczaniu kontroli antydopingowych do polskich organizacji? (w UFC badania są) sami sobie przeczą. Jeżeli jesteś za UFC musisz być za badaniami antydopingowymi w każdym sporcie są badania chyba że dla mmarocks.pl MMA to nie sport MMArocks.pl jest na posyłki KSW i MMAattack którym nie zależy na badaniach.
A wszystko „zapiera się” o definicję słowa „sport”. Bo – jeśli według ustawy o sporcie – sport to:Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.

Oto dowód, tutaj:

Z takiej definicji wynika, że kontrola antydopingowa, którą można przeprowadzić w sporcie – jest możliwa w Polsce zarówno na gali PLMMA, na KSW, na MMAAttack i na każdej innej imprezie, w każdej dziedzinie, byleby pasowała do tej szerokiej definicji!

Aby dojść prawdy, Kibole.pl wystosowały pismo do Pani Rzecznik Ministerstwa Sportu z zapytaniem „Jaką definicję sportu stosuje ministerstwo, dla określenia – komu może, a komu nie może „nasłać” kontrolę.

Pismo poszło wczoraj, czekamy na odpowiedź.

Udostępnij!

Dodaj komentarz