Zmiana trasy 35. PZU MARATON WARSZAWSKI! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Zmiana trasy 35. PZU MARATON WARSZAWSKI!

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – organizatorzy postanowili pójść na rękę warszawiakom i przyjezdnym, zmieniając trasę maratonu. Poprzednio miała ona przecinać wiele ulic, wyłączała z ruchu niektóre ulice i blokowała mosty. Od miesięcy było to przedmiotem obaw warszawiaków. Dla niektórych osób, ominięcie trasy biegu stwarzało konieczność zaplanowania wyjazdu o kilka godzin wcześniej.

Jesteśmy jako Kibole.pl bardzo wdzięczni organizatorom za zmianę trasy. Nieoficjalnie wiadomo, że będzie ona biec dookoła Stadionu Narodowego, po okręgu o długości jednego kilometra.

Oto szkic poprzedniej trasy:

mapka_maraton_komunikacja

Oto szkic proponowanej trasy:

mapa

Jeszcze jedno: to jest żart…

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij