UPDATE #1 Legia – Górnik - Będzie publiczność! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly UPDATE #1 Legia – Górnik – Będzie publiczność!

Z ostatniej chwili! Wojewoda nie zdecydował o zamknięciu stadionu Legii Warszawa na mecz z Górnikiem Zabrze! Jednym z warunków dopuszczenia do imprezy z udziałem publiczności było to, że wszystkie mecze w rundzie jesiennej na Łazienkowskiej będą miały status imprez o podwyższonym ryzyku.

Krótko i na temat!

Na podstawie istniejących przepisów – wojewoda może zamknąć żyletę, może zamknąć wszystkich i wszystko, na taki czas, jaki uzna za stosowne!

Na podstawie istniejących przepisów – wojewoda troszczy się na nasze bezpieczeństwo!

Nie wygra się z istniejącym przepisami i decyzjami podejmowanymi na ich podstawie!

Trzeba znieść podstawę, czyli ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych oraz samo pojęcie „impreza masowa”.

Żeby to zrobić – trzeba zrozumieć kilka spraw.

Państwo i jego organy władzy lokalnej i samorządowej – nie muszą troszczyć się o bezpieczeństwo obywateli!

Jedyne, czego obywatel powinien oczekiwać od państwa to: szybka i skuteczna policja, wkraczająca po fakcie przestępstwa czy wykroczenia, zamiast stosowania „profilaktyki”, czyli właśnie barierek, legitymowania, konwojowania i tym podobne. Szybka i precyzyjna prokuratura, oraz naprawdę niezależne sądy, a raczej Niezależni Sędziowie!

Aż tyle i tylko tyle – oczekujemy od Państwa!

Natomiast rozważanie kwestii, czy przejścia ewakuacyjne, ciągi komunikacyjne – są lub nie są „bezpieczne” – prowadzi wprost do zakazu wycieczek na Giewont.

Każdy obywatel ma samemu dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci i państwu wara od tego!

Jak ktoś idzie z dzieckiem oglądać „wybuchy” czy to z okazji noworocznej zabawy, czy z okazji meczu – sam ocenia ryzyko i sam powinien ponosić odpowiedzialność!

Wiemy, że ludziom wychowanym w „opiekuńczym reżymie” trudno nawet myśleć o takiej „wolności”, ale… Warto!

Jeśli nadal będziemy trwać w „opiekuńczym” systemie to grozi nam to, że wojewoda wyda zakaz słodzenia kawy i herbaty. Przecież jest to zjawisko „masowe” i niebezpieczne dla zdrowia!

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij