Z kadry narodowej do więzienia! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Z kadry narodowej do więzienia!

Mamy nową formę prześladowań, machiny „państwa prawa” wobec sportowców. Sąd nałożył grzywnę na Jakuba Rzeźniczaka za to, że nie stawił się na rozprawie. Sprawa dotyczy sytuacji sprzed dwóch lat. Piotr „Staruch” Staruchowicz jest oskarżony o to, że po meczu uderzył Jakuba Rzeźniczaka. Sprawa została wszczęta nie z oskarżenia piłkarza, a z urzędu.

Jakub Rzeźniczak powiedział w rozmowie z Super Expressem: Ja się o ten proces nie prosiłem. Nie wniosłem oskarżenia przeciw Piotrowi, wszystko sobie wyjaśniliśmy. Postępowanie wszczęto z urzędu, bo niby jestem osobą publiczną.

Sąd był zawiadomiony o tym, że piłkarz jest powołany na zgrupowanie kadry narodowej. Ani za pierwszym, ani za drugim razem nie uznał tego, za usprawiedliwienie nieobecności. Pierwsza kara wyniosła 500 złotych, druga już 3 tysiące.

Jakub Rzeźniczak ogłosił, że nie ma zamiaru zapłacić ani grosza.

Sąd wyznaczył kolejną rozprawę na dzień poprzedzający mecz z Ukrainą.

Czy sąd ma zamiar wystąpić w roli „selekcjonera” polskiej piłki?

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij