Niszczą polską rodzinę, niszczą polski sport!

A media głównego nurtu pomagają! Na naszych oczach władze miasta Bydgoszcz zadają cios polskiej rodzinie i polskiemu sportowi, w szczególności kolarstwu. Prawdziwym Polakom, prawdziwym specjalistom od sportu udało się zaprojektować ścieżkę rowerową, a konkretnie jej fragment wokół filarów mostu – tak, by jednocześnie wpływała ona na ochronę godności kobiety, Polki, na rozwój polskiej rodziny i na wyniki naszych kolarzy.

Ścieżka biegnie „wężykiem”, co stwarza więcej korzystnych sytuacji, niż cała pro rodzinna polityka rządu.

Sprzyja zawieraniu związków hetero seksualnych.

Mężczyzna najczęściej dogania kobietę na rowerze, przez chwilę patrzy na jej tyłek, wyprzedza i pędzi dalej. Teraz, dzięki wężykowatej ścieżce – będzie miał okazję zobaczyć też twarz kobiety, co zdecydowanie przydaje się w wyborze przyszłej partnerki!

Chroni, choć trochę godność kobiety!

Kobieta, wybierając się na rower, najwięcej uwagi poświęca swojemu tyłkowi, bo wie, że w niego będą wycelowane oczy mężczyzn. Teraz będzie przywiązywać wagę także do swojej twarzy. A twarz – to oczy. Oczy, czyli zwierciadło duszy!

Korzyści dla kolarstwa!

Wiadomo powszechnie, że trening interwałowy sprzyja kształtowaniu kolarskiej formy. Przeszkoda, jaką będzie kilka zakrętów – zmusi zawodników do zwolnienia jazdy. I już mamy interwały!

Projektantów wiodła chęć sprzyjania rodzinie i rozwojowi sportu!

Teraz media głównego nurtu ich wyśmiewają!

Jesteśmy z Wami, Panie i Panowie Projektanci z Bydgoszczy! Media! Odczepcie się do wężykowatej ścieżki!

Udostępnij!

One comment

  1. sciezka jak sciezka, moze byc z wezykiem.
    Ale reszta, poza ostatnim argumentem brzmi jak pitolenie niewyzytego dziada. Mimo „oczu”.

Dodaj komentarz