Niszczą polską rodzinę, niszczą polski sport! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Niszczą polską rodzinę, niszczą polski sport!

A media głównego nurtu pomagają! Na naszych oczach władze miasta Bydgoszcz zadają cios polskiej rodzinie i polskiemu sportowi, w szczególności kolarstwu. Prawdziwym Polakom, prawdziwym specjalistom od sportu udało się zaprojektować ścieżkę rowerową, a konkretnie jej fragment wokół filarów mostu – tak, by jednocześnie wpływała ona na ochronę godności kobiety, Polki, na rozwój polskiej rodziny i na wyniki naszych kolarzy.

Ścieżka biegnie „wężykiem”, co stwarza więcej korzystnych sytuacji, niż cała pro rodzinna polityka rządu.

Sprzyja zawieraniu związków hetero seksualnych.

Mężczyzna najczęściej dogania kobietę na rowerze, przez chwilę patrzy na jej tyłek, wyprzedza i pędzi dalej. Teraz, dzięki wężykowatej ścieżce – będzie miał okazję zobaczyć też twarz kobiety, co zdecydowanie przydaje się w wyborze przyszłej partnerki!

Chroni, choć trochę godność kobiety!

Kobieta, wybierając się na rower, najwięcej uwagi poświęca swojemu tyłkowi, bo wie, że w niego będą wycelowane oczy mężczyzn. Teraz będzie przywiązywać wagę także do swojej twarzy. A twarz – to oczy. Oczy, czyli zwierciadło duszy!

Korzyści dla kolarstwa!

Wiadomo powszechnie, że trening interwałowy sprzyja kształtowaniu kolarskiej formy. Przeszkoda, jaką będzie kilka zakrętów – zmusi zawodników do zwolnienia jazdy. I już mamy interwały!

Projektantów wiodła chęć sprzyjania rodzinie i rozwojowi sportu!

Teraz media głównego nurtu ich wyśmiewają!

Jesteśmy z Wami, Panie i Panowie Projektanci z Bydgoszczy! Media! Odczepcie się do wężykowatej ścieżki!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.
1 reply to this post
  1. sciezka jak sciezka, moze byc z wezykiem.
    Ale reszta, poza ostatnim argumentem brzmi jak pitolenie niewyzytego dziada. Mimo „oczu”.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij