UPDATE #2: SKOK Wołomin sponsorem Polonii Warszawa!!!
KibolePLlogo
Home Artykuly UPDATE #5: SKOK Wołomin sponsorem Polonii Warszawa!!!

UPDATE#5 Poniżej zapis konferencji prasowej.

Sponsora, SKOK Wołomin reprezentował Prezes Mariusz Gazda.

UPDATE#4: Kontrakt został podpisany przez prezesa SKOKu na rok 2013 i 2014. Kwota nie została podana, jednak jest wystarczająca jak na potrzeby klubu. Jest to ogromny sukces dla całej społeczności Polonii.

UPDATE#3: Jak myślicie, czy ten sezon zakończy się SKOKiem Polonii do 3 ligi?

UPDATE #2: TO JUŻ PEWNE! SKOK Wołomin sponsorem Polonii Warszawa! Dalsze informacje wraz z materiałem wideo przekażemy gdy zakończy się konferencja.

UPDATE #1: Z naszych informacji wynika iż sponsorem Polonii Warszawa zostanie najprawdopodobniej bank

Dowiemy się o tym dziś (12 września) o godzinie 14.00. Na razie nie możemy nic przewidywać, nazwa trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Będziemy na miejscu i natychmiast poinformujemy was o tym. Czy w życiu dostojnego klubu zacznie się nowy okres? Mamy nadzieję, że tak! O godzinie 14.00 wszystko będzie jasne!

[youtube id=”AScNGA3KDXw”]

 

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij