Czy są jakieś dobre wiadomości? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Czy są jakieś dobre wiadomości?

Szermierz, reprezentant Polski jest ciężko chory i nie ma pieniędzy na leczenie, które może odbyć się tylko zagranicą. Brak pieniędzy i apel do wszystkich, w tym do ministerstwa sportu o pomoc. Zawodniczki short track, zbierają pieniądze na to, żeby godnie reprezentować Polskę na zimowych igrzyskach olimpijskich.

Polski sąd wymierza grzywnę – reprezentantowi Polski [!], który nie stawił się na rozprawę, bo… reprezentował Polskę.

Panie Pośle, Panie Janie Tomaszewski, któryś zatrzymał Anglię!

Proszę zebrać wszystkich posłów i senatorów – sportowców i zadać pytanie, który wariant wybierają:

A – Likwidujemy polski sport?

B – Prywatyzujemy?

C – Ratujemy?

D – Jakoś to będzie?

Naprawdę dość już mydlenia oczu!

Jeśli nie możemy być krajem, którego sportowe osiągnięcia oddają choćby jego wielkość – to po co mamy się męczyć?

Jeśli zaś – ratujemy – to naprawdę wystarczy na razie zabrać budżet ministerstwu kultury i dziedzictwa narodowego, ministerstwu spraw zagranicznych, polskiemu instytutowi filmowemu, instytutowi pamięci narodowej – z tej mąki i tak nie będzie chleba!

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij