Czy będzie aresztowanie „Starucha”? - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Czy będzie aresztowanie „Starucha”?

Dzisiaj Piotr Staruchowicz weźmie ślub, a policja domagała się, aby w tym samym dniu – jak informował portal niezalezna.pl – „Staruch” stawił się na przesłuchanie. – Ślub jest świętem wyjątkowym, wzywanie w takim dniu odbieramy jako szykanę – mówi nam mecenas Krzysztof Wąsowski, który będzie w kościele podczas ślubu. – Na wszelki wypadek zabiorę ze sobą legitymację adwokacką i pełnomocnictwo – dodaje.
O tym, że Piotr Staruchowicz żeni się wiadomo było od dawna. Tak samo długo znana jest data ślubu wyznaczona na 6 września. – Media informowały o tym obszernie. Zresztą wysłaliśmy do komendy faxem kopie tekstów z portalu niezalezna.pl, „Gazety Polskiej Codziennie”, ale także PAP, a nawet „Gazety Wyborczej”. Dlatego trudno uwierzyć, że policjanci o tym nie wiedzieli – tłumaczy nam mecenas Krzysztof Wąsowski. – Policjant, z którym rozmawiał mój kolega, drugi pełnomocnik Piotra Staruchowicza, zapewniał jednak, że nie wiedział, a ponieważ idzie na urlop, to stąd taki termin. Brzmi to logicznie, ale nam trudno uwierzyć. Dlatego odbieramy to jako szykanę. Za dużo bowiem w sprawie Staruchowicza dziwnych, niepokojących przypadków.

 Więcej na niezalezna.pl

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij