Broń palna dla debila

Rosyjski „prekursor” i nauczyciel pana Roberta Biedronia, biseksualny sprawca tragedii narodu rosyjskiego i innych narodów europejskich – pan Włodek Lenin (pełne nazwisko Władimir Iljicz Uljanow) spiskował przeciwko dobremu carowi Rosji. Za to knucie dobry car skazał go na trzy lata zesłania na Syberię. Oto obraz namalowany na pamiątkę tego czasu. Lenin na polowaniu z bronią palną w ręku. Obok jego kolega.

Dobremu carowi nie przyszło do głowy, żeby zakazać posiadania – i używania – broni palnej facetowi skazanemu na zesłanie. Ustrój carskiej Rosji opierał się bowiem o zdrowy rozsądek i logikę oraz – poszanowanie praw wolnych (choć ukaranych) obywateli!

broń palna]

Obywatel – wolny obywatel mógł sobie kupić strzelbę i nikomu nic do tego.

Dziś nie możemy mieć broni palnej i – co najgorsze – uważamy to za oczywiste.

Posłuchajcie całego nagrania!

Potem dopiero poczytajcie!

Pan Jacek Hoga z Fundacji Ad Arma zadaje straszne, straszliwe, zaskakujące pytanie:

„Czy chcemy posiadać broń?”

A ja zadaję inne pytanie:

Czy „wariat”, waryjot, debil, idiota, człowiek pierdolnięty, gość z „żółtymi papierami” – ma prawo do obrony? Czy TEŻ ma prawo do obrony? Czy może strzelić do napastnika? W samoobronie? W obronie domu? Bliskich?

Wszyscy, nawet osoby uznające za konieczne prawo do posiadania broni – dodają, że broń może posiadać każdy….

ALE!

Ale – dodają od razu, że po badaniach psy… jakiś takich psycho coś tam, jakie na przykład przechodzą kierowcy. Czyli co?

Czyli wariat nie może mieć prawa jazdy, tym bardziej zawodowego!

Ale też – wariat nie może się bronić, kiedy zostanie napadnięty?

Równe prawa? Konstytucja?

Posłuchajcie całego nagrania!

Pan Jacek Hoga mówi, że takie „badania” psycho coś tam i tak nie działają, bo wszak co jakiś czas i w policji i w wojsku, i w służbach zdarza się, że „przebadany” i atestowany idiota – nagle się ujawni i wystrzeli do kogoś.

Fundacja Ad Arma stawia następujące kwestie:

„Ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi mamy prawo do użycia siły w celu ochrony życia.

Czas najwyższy byśmy przestali obawiać się korzystania z prawa do obrony koniecznej.

Czas najwyższy byśmy byli do tego gotowi moralnie (poprzez nastawienie woli) i praktycznie (posiadając ku temu umiejętności i odpowiednie narzędzia).

Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.”

Udostępnij!

Dodaj komentarz