Kamil Stoch dał się wykorzystać! Szkoda!

Kamil Stoch dał się wykorzystać, jak naiwne dziecko, chociaż jest mądrym facetem. Niestety! Widać woli wierzyć w idiotyczne hasła, niż choć trochę ogarnąć rzeczywistość.

Za ostatniego cara Rosji, bodaj był to Mikołaj II Romanow, w Imperium żyło się dobrze i wygodnie. Rozwijała się technika i sztuka, niewielu obywateli głodowało, państwo funkcjonowało doskonale. Wtedy to do misji zniszczenia przystąpili socjaliści (pod różnymi nazwami) i pobudzili lumpy do niezadowolenia i buntu. Zamordowali cara i zrobili komunizm – oczywiście nieco upraszczam sprawę.

Dziś, w Europie, podobnie jak w carskiej Rosji – żyjemy sobie spokojnie, nikt już nie głoduje, prawie nikt nie pracuje, więc lewica – znów szuka niezadowolonych… Szuka meneli, lumpów, żeby zniszczyć ten całkiem ładny obrazek.

Ale! Ale lumpów już nie ma!

Wszyscy dostali 500+ i żyją sobie wygodnie!

Nie ma niezadowolonych!

A gniew niezadowolonych jest konieczny, żeby rujnować zastany świat! Obalać wiarę, tradycję, rodzinę, zasady.

Kami Stoch!

Dziś rolę lumpów pełnią – celebryci!

To ich właśnie, otępiałych od prochów i wódy – angażuje lewactwo dla popierania swoich buntów płciowych, ekologicznych i innych dewiacji.

Jak to tej pory, w Polsce sportowcy nie dawali się aż tak ogłupiać. Jednak – jak widać na tym nagraniu – nic nie jest pewne…

Fajny facet, Kamil Stoch martwi się o… powietrze, choć mieszka obok Krakowa – miasta w którym średnia wieku jest najwyższa w całej Polsce! Mało tego – myje jakąś ścianę!

Jak widać – wśród sportowców – jedynie Pani Zofia Klepacka pozostała normalna!

Udostępnij!

Dodaj komentarz