Dziewczynka z zapałkami i trzynastolatka przed sejmem

Trzynastolatka przed sejmem

Rzecznik praw dziecka… milczy! Trzynastoletnia dziewczynka siedzi co piątek przed sejmem i opowiada bzdury o klimacie. Bardzo złe czasy nastały, jeśli dzieci decydują się na takie działania, zamiast się wesoło bawić.

Pan Andersen napisał smutną bajkę, pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Bidna dziewczynka sprzedawała zimą zapałki, które – równie biedni ludzie – dzielili na czworo, żeby rozpalić byle jakie drewno w kominku i się ogrzać. Ale akurat tej nocy, gdy dzieje się bajka – nikt nie kupił zapałek od biednej dziewczynki. Rodzice nie dostali 500+, funkcjonariusze opieki społecznej nie pomogli. Dziewczynka zmarła z zimna pod zimnym murem…

Działo się to pod koniec XIX wieku. Potem lewicowi bandyci sprawili, że w Europie zrobiło się gorąco. Palili kościoły, dwory, pałace. Wymyślili nawet zapalniczki i miotacze ognia.

Dziś trzynastoletniej dziewczynce strajkującej przed sejmem – jest za gorąco!

Można powiedzieć, że marzenia dziewczynki z zapałkami się spełniły!

Trzynastolatka przed sejmem

Można by się pocieszać, że jedno dziecko to niewielki procent, ale, nie! Na ogłoszony przez trzynastoletnią dziewczynkę strajk o pięknej nazwie – Wakacyjny Strajk Klimatyczny przyszło sporo innych dzieciaków i młodzież.

Świadczy to o upadku naszej cywilizacji. Upadku na dno, do dzikiej dziczy, do barbarzyństwa. To przecież przed wiekami dzikie hordy najeźdźców przywiązywały dzieci do maszyn oblężniczych. Dziś – podobne hordy oszalałych lub (i) cynicznych lewaków wysyłają trzynastolatkę na „wojną z klimatem”.

Klimat się wkurwi i naprawdę zrobi nam coś złego!

A winne będzie zbyt rozgarnięte dziecko!

Droga dziewczynko!

Drogie dzieci!

Jeśli już wszystko się odmieni i to MY – dorośli zaczniemy słuchać WAS – dzieciaków to nie pomoże nam żadna, nawet rozsądna „polityka klimatyczna”! Świat się rozwali zanim klimat się ociepli, pozjadamy siebie nawzajem i będzie pozamiatane.

Dziewczynka z zapałkami chciała się ogrzać…

A czego wy chcecie bezczelne, niewychowane dzieciaki?

Zapamiętajcie sobie:

Dzieci i ryby głosu nie mają!

Inaczej świat upadnie!

Udostępnij!

Dodaj komentarz