Statystyki utonięć są tragiczne!

Ledwo zaczęło być ciepło – Polacy poszli masowo się topić. Pierwszy dzień szkolnych wakacji – uczniowie topią się gremialnie! Lato się rozkręci – będzie coraz więcej i więcej utonięć. Jako specjalista od spraw wodnych, żeglarstwa, pływania, nurkowania – czuję się zobowiązany zabrać głos!

Statystyki utonięć!

Statystyki utonięć – w tym pod wpływem alkoholu – rosną z roku na rok. Wniosek jest prosty! Im więcej basenów – tym więcej utonięć! Im więcej alkoholu – tym więcej utonięć po alkoholu!

Im więcej dzieci uczy się pływać – tym więcej dzieci tonie!

Jak temu zapobiec?

Kto ma temu zapobiec?

Oczywiście nasi nadzorcy, nasze niewolnicze państwo. Nasza nieszczęsna Polska, w której za chwilę nad każdym Obywatelem będzie czuwał wyszkolony kurator! A nad rodzinami kuratorów – super kuratorzy.

Ale – zanim państwo nasze nieszczęsne do tego dojdzie – kilka porad praktycznych dla osób ceniących sobie wolność.

Pływanie wpław jest nudne!

Monotonne!

Zatem, często pływamy – dla urozmaicenia – pod wpływem alkoholu. Nie ma w tym nic złego, sam wiele razy uprawiałem ten wariant pływania wpław, ale…

Ale! Szanowni Państwo!

To też trzeba trenować!

Zwracam się z prośbą do ostatnich funkcjonujących w Polsce placówek naukowych o rozpoczęcie badań nad metodyką treningów w pływaniu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Zgłaszam też swój ochotniczy udział w takich badaniach, z tym że tylko po alkoholu, bo narkotyki uważam za wcielenie szatana!

Udostępnij!

Dodaj komentarz