Narodowiec ministrem – Adam Andruszkiewicz!

Bardzo źle, że osoba tak młoda zostaje dopuszczona do jakiejkolwiek poważnej pracy! A tym bardziej do jakiejkolwiek władzy, większej niż na przykład kapitan drużyny sportowej. Ale też bardzo dobrze, że członek Obozu Narodowo Radykalnego i prezes Młodzieży Wszechpolskiej oraz – jak go nazywa gówno wyborcze „piewca Żołnierzy Wyklętych” wchodzi do rządu. Bardzo dobrze! Super wręcz, co nie zmienia mojej opinii że jest znacząco za młody, kimkolwiek by był.

Media lewackie, czyli wszystkie szaleją!

Narodowiec ministrem – Adam Andruszkiewicz!

I chuj im w dupę, co zapewne dla wielu już nie znaczy obelgi tylko obietnicę dobrej zabawy!

Popieram, choć jest za młody, pana Adama Andruszkiewicza w rządzie!

Ale nie zgadzam się zupełnie z istnieniem jego ministerstwa! Jest ono niepotrzebne!

Nie zgadzam się też z deklarowaną przez pana ministra jego niechęcią do Facebooka.

Facebook wymaga, przed skorzystaniem z jego usług, podpisania regulaminu. Nikt nie musi korzystać z tej platformy! Podpisując się więc – dobrowolnie – akceptujemy zasady „społeczności Facebooka”. Zasady chujowe, kurewskie – to fakt, ale je akceptujemy!

Tak samo jak akceptujemy nasze, polskie zasady i wołamy do obcych, żeby wypierdalali. Bo obcy nie przestrzegają naszych zasad! I MY MAMY PRAWO ich wypierdolić z naszej Ojczyzny!

Tak samo dokładnie tak samo Facebook ma prawo wypierdolić nas za to, że nie przestrzegamy JEGO zasad! Kto tego nie kuma jest głąbem!

Druga sprawa to sam fakt istnienia ministerstwa cyfryzacji. Nie powinno istnieć. Wszystko, czego się dotkną władze państwowe, rząd – upada. Jest zatem pewność, że proces cyfryzacji w Polsce upadnie!

I chuj mu w dupę!

Każda rządowa inicjatywa mająca na celu unowocześnienie czegoś – prowadzi wprost i nieuchronnie do wzrostu biurokracji i liczby urzędników. Szkodzi Polsce!

Udostępnij!

Dodaj komentarz