Pederaści atakują!

Najpierw była informacja, że w Szczecinie jeden facet zaatakował nożem dwóch innych facetów i od razu informacja dodatkowa, że wszyscy trzej to Polacy, a nie jacyś obcokrajowcy. Potem wiadomość tragiczna, że jeden z zaatakowanych zmarł. Drugi jest w stanie ciężkim.

Wszystko to miało miejsce w centrum handlowym Galaxy, w sali kinowej, podczas filmu animowanego.

Po kilku dniach znamy już szczegóły. Otóż facet zaatakował nożem i dźgał… swojego, byłego… chłopaka!

Ten „były chłopak” mordercy był w kinie ze swoim „nowym chłopakiem”. Ten co ciął nożem – jak piszą w mediach – nie wytrzymał z zazdrości i rzucił się na obu.

Niby nic się nie stało…

Ale, moim zdaniem, jest to krok do kolejnego etapu „oswajania” zboczeńców. Prawdziwi mężczyźni, którzy w naturalny sposób brzydzą się pederastami, dostają informację, że zboczeńcy TEŻ bywają zazdrośni o swoich „partnerów”.

Czyli… w pewnym domyśle… Są podobni do normalnych mężczyzn!

Ale nie jestem pewny, jak sprawa wyglądała dokładnie…

Ktoś, kiedyś powiedział mi, że pederaści w związku „odgrywają” role – jeden jest „na niby” mężem, a drugi – równie na niby – żoną.

I tu chciałbym, aby niezawisły sąd wyjaśnił dokładnie, czy to „żona” zabiła „męża” czy może na odwrót?

Znalazłem też w mediach adnotację, że cała ta tragedia miała miejsce „tuż przed Wigilią”.

Nie znam się na obyczajach pedałów, ale przypuszczam, że oni nie obchodzą raczej świąt kościelnych.

Mam też inną wątpliwość i pytanie do śledczych. Dlaczego dwóch – jakby nie patrzeć dorosłych mężczyzn – wybrało się na film dla dzieci?

Jedno tylko może nas uspokoić… Na razie dwóch pedałów nie może mieć dzieci, więc żadna sierotka nie będzie płakać po „tatusiu” lub „mamusi”.

Udostępnij!

Dodaj komentarz