„Profesor” Leszek Mellibruda na wigilię

Dawno, dawno, dawno temu, kiedy Polska nie była jeszcze pod okupacją Unii Europejskiej a rządy sprawowali ludzie co prawda okrutni, ale poważni – komuniści chcieli zniszczyć kościół Katolicki.

Nie udało im się ruszyć naszej wiary i naszych kapłanów, choć wielu zamordowali a tysiące więzili. Polska chrześcijańska zwyciężyła!

Od roku 1989 jesteśmy „na terytorium polskim” okupowanym – znów – przez Niemcy, pod nazwą Unia Europejska (dla zmyłki). Funkcjonariusze okupanta w randze „dziennikarzy” walczą – znów – z polskim kościołem i chrześcijaństwem, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji.

Funkcjonariusze tak zwanej „nauki” raźno i dynamicznie dokładają swoje bzdury.

Dziś to jest 24 grudnia 2018 w okupacyjnej rozgłośni telewizji TVN gościł „profesorLeszek Mellibruda podający się w okopach za psychologa społecznego. Na pytanie funkcjonariusza TVN – o czym to NIE powinniśmy rozmawiać przy wigilijnym stole – odpowiedział, że nie powinniśmy poruszać – k o n t r o w e r s y j n y c h – tematów, między innymi: pedofilii!

Jeśli osoba nosząca jakiś tytuł naukowy, choćby w tak gównianej dziedzinie jak psychologia mówi publicznie, że temat pedofilii jest kontrowersyjny…

Może to oznaczać, że dla niej samej – jest kontrowersyjny również!

Jeśli dla docenta, profesora, choćby tak gównianej uczelni, jak Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie – temat pedofilii jest kontrowersyjny – oznacza to całkowity koniec polskiej nauki! Oznacza to wstyd i hańbę dla niego, dla środowiska, dla okupacyjnej stacji telewizyjnej.

Aż mnie korci, żeby nazwać tego typa – pedofilem i dodać okrzyk: „chuj ci w dupę pedofilu!” ale nie wypada, bo dzień świąteczny. Ponadto zawołanie w stronę pedofila „chuj ci w dupę” jest obecnie wesołą obietnicą zabawy, bo wszak większość pedofilów to pederaści.

Zatem to, czego nie udało się zrobić komunistom – radośnie kontynuuje TVN niszcząc na każdy sposób polskie tradycje i obyczaje.

Chuj wam w dupę!

Jeszcze jedno – tytuł powinien brzmieć „Choinka pedofila” ale w Święta nie wypada….

Udostępnij!

Dodaj komentarz