Zakaz jazdy rowerami!

Niezapomniane cytaty, niezapomnianego dziennikarza sportowego Bohdana Tomaszewskiego, dziś mogą dla młodzieży brzmieć dziwnie…

Cytat pierwszy:

„Jadą. Cały peleton, kierownica koło kierownicy, pedał koło pedała.”

Cytat drugi o (prawdopodobnie) kolarzach Stanisławie Szoździe lub o Ryszardzie Szurkowskim:

„To cudowne dziecko dwóch pedałów”

No i można przejść do artykułu, (autor Roman Zieliński) który wraz z filmem w całości zacytuję ze strony FanŚląsk, bo oni tam byli i widzieli. Od siebie dałem tylko inny tytuł. FanŚląsk!

Bój o Polskę!

Na poważnie. To nie są żarty. Aby Polska była Polską za przedstawiony poniżej problem muszą się wziąć organy państwowe. Ministerstwo Edukacji, ktoś od spraw społecznych, a przede wszystkim całej sprawie musi się przyjrzeć resort skarbowy.

O tym, że we Wrocławiu w sobotę odbywał się tęczowy pochód już na Fanie pisaliśmy. I jest napisane również, że między oczekiwaniami a rzeczywistością istnieje niesamowity rozziew. Organizując kontrę przeciwko temu wydarzeniu myśleliśmy, że to będzie coś na kształt love parad, gdzie swoimi przyrodzeniami będą wywijać transseksualiści, gdzie ich normalnością będą piórka w zadkach. Owszem, było tam parę takich okazów, lecz przede wszystkim były tam dzieci trzymające rozdawane im tęczowe flagi. Gimnazjum, liceum.

30 zboków otoczonych kilkunastoma wściekłymi macicami, może z setka osobników, których wygląd pokazuje, że mają kłopoty psychiczne, a wokół parę tysięcy zwiezionych zewsząd dzieci. „Oni” twierdzą, że frekwencja wyniosła 5 tysięcy. To by oznaczało, że debile stanowili dwa procenty całości. Reszta to zmanipulowane dzieciaczki.

Gdzie rodzice tych dzieciątek? Gdzie ich nauczyciele? Kim są ludzie, którzy do nich docierają i jakimi kanałami to robią? Kto finansuje tą komunikację zboczków z młodzieżą i skąd biorą środki na taką antyspołeczną propagandę?

To naprawdę poważne pytania i nie przeciętni Czytelnicy Fana są ich adresatami, choć i my powinniśmy sobie na te pytania spróbować odpowiedzieć.

Poniżej link do filmu o kontrze zorganizowanej dla marszu pedałów, a która tak naprawdę nie trafiła w odbiorcę – pedała, bo pedałów był procencik. Nasz reporter TV FanŚląsk wszedł w tęczowy pochód. Sami zobaczcie, jak to wyglądało.

Roman Zieliński

KONIEC CYTATU

Udostępnij!

Dodaj komentarz