Anja Rubik – warsztaty seksu!

Szanowna pani Anja Rubik prowadzi edukację seksualną młodzieży. W swojej książce odpowiada na „setki listów od młodzieży”. Pani Rubik zainicjowała też „szkołę seksu” pod wdzięczną nazwą #SEXEDPL w Warszawie. W tej „szkole”, co wydaje się fascynujące tak bardzo, że chyba tam pójdę… „eksperci prowadzą warsztaty i wykłady”.

Warsztaty! Warsztaty o seksie – to brzmi naprawdę podniecająco!

Dlatego właśnie do pani Anja (i) Rubik pozwalam sobie przesłać list z pytaniem od przypadkowej czytelniczki strony Kibole.pl

Liczę na odpowiedź! Pisownia listu oryginalna, bo nie chciało mi się poprawiać. Poniżej list:

„Szanowne warsztaty sexu!
Mam problem i pytanie, ale najpierw coś o sobie. Jestem warszawiankom od czech dni już tu mieszkam u kolerzanki. Przyjechałam z piździewa dolnego i mam 23 lata. Jestem gruba, ale mam mażenia. I tak popaczyłam na pięknego, ciemnego chłopca, który jechał na rowerze Veturillo i z niego zsiadł i oddał go na stacji wypożyczalni. On był wyoski, smukły i miał małom brodę. Zakochałam się w nim od razu ale on na mne nie paczał. Jak on poszedł to ja podeszłam do stacji veturilllo i wziełam ten sam rower. Na siodełku było takie coś mokrego i lepkiego, co poczułam, jak tylko żem usiadała. Takie ciepłe trochę i lepkie w kolorze białe. Ja byłam w spodniach ale bez majtek i poczułam to kiedy siadłam na siodełku. Pojechałam tym rowerem do nad wisłę żeby napić się piwa. Wieczorem wróciłam do domu i zobaczyłam że mam w tym miejscu mokre spodnie swoje. I teraz mam pytanie – czy morze ja jestem w ciąży od tego chłopaka i tego siodełka?
Ja bym bardzo chciała być w ciązy ale nie wiem, czy jestem. Proszę o odpowiedź, bo dzwoniłam do veturillo do centrali i oni nic mi nie powiedzieli. Rower miał numer 0009987 a stacja nazywała się arszawa plac bankowy.
Niech mi pani proszę powie, czy od siodełka można zajść?
Pozdrawiam
Zosia z warszawy już czwarty dzien”

Tyle list dziewczyny, na który na pewno warto odpowiedzieć. Pani Anja (io) Rubik! Czekamy na pani odpowiedź, oraz na opinie ekspertów.

Polska młodzież potrzebuje edukacji seksualnej!

Pozdrawiamy panią i zapisujemy się na „warsztaty seksu”
UWAGA!

Wszystkie dane autorki listu zmienione ze względu na RODO

Udostępnij!

Dodaj komentarz