Morawiecki do dymisji!

Po co wam, dowódcy milicyjni, takie „treningi”? Przecież i tak jesteście zawsze krok za przestępcami. Jesteście nieudolni, bezmyślni, nieskuteczni. Narażacie nas – Obywateli – na ryzyko, na niebezpieczeństwo. Trenujcie sobie w lesie! Jak KIBOLE!

Morawiecki do dymisji!

Bo sama tylko dymisja ministra sprawek wewnętrznych to byłoby za mało! Premier, jak mu tam? Mateusz i porządne nazwisko po ojcu – powinien nie tylko podać się do dymisji, ale też pójść do więzienia. Za to, co zrobiła polska (?) policja we Wrocławiu!

Ćwiczenia Fighter 2018

W biały dzień, w piątek debile w mundurach urządzili sobie „ćwiczenia” w zwalczaniu terrorystów. A przecież terrorystów w Polsce nie ma i nie będzie!

Jeśli choć jedno niemowlę na dźwięk wystrzałów udławiło się mlekiem, jeśli choć jeden przedszkolak zgubił zabawkę i zapłakał, jeśli choć jednej staruszce skoczyło ciśnienie – wy – władze milicji, wy – władze państwa powinniście być wygnani z naszej Ojczyzny! Albo pójść na długo do więzienia! Za strach, jaki sprowadziliście na zwykłych ludzi, którzy nie mogli się bronić!

Co za bezczelni dowódcy zdecydowali się narażać mieszkańców miasta na strach?

Jak premier może tolerować takie „eksperymenty” na ludziach?!

Policja ćwiczy! Fighter 2018!

Po co wam, dowódcy milicyjni, takie „treningi”? Przecież i tak jesteście zawsze krok za przestępcami. Jesteście nieudolni, bezmyślni, nieskuteczni. Narażacie nas – Obywateli – na ryzyko, na niebezpieczeństwo. Trenujcie sobie w lesie!

Celem tego cyrku było…

„sprawdzenie procedur i działania służb w czasie zagrożenia terrorystycznego.”

I co sprawdziliście!?

Czego się dowiedzieliście?

Panie milicjancie dowodzący tym cyrkiem! Ma pan matkę lub babcię? Gdzie były w czasie tej strzelaniny? Może w centrum wydarzeń? Czy raczej kazał im pan wyjechać z miasta w jakieś spokojne miejsce, gdzie debile z ostrą bronią nie biegają?

Reasumując!

Ten syn tego fajnego gościa, co ma na imię Kornel, a na nazwisko Morawiecki – niech się ten… jak mu tam? Mateusz! Tak, Mateusz Morawiecki poda do dymisji. Jak widać pięćdziesiąt lat to za mało, żeby porządnie rządzić państwem!

Szkoda trochę gościa, ale naprawdę nie wystarczy tu dymisja tylko ministra sprawek wewnętrznych i kogoś z milicji.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ma chyba ze 70 lat. To jest wiek, w którym normalny facet zaczyna myśleć i wtedy właśnie można mu powierzyć władzę.

Jarosław Kaczyński na premiera!

Dość straszenia Polaków!

Dość żartów i zabawy! To jest Polska, wielka, nasza Rzeczpospolita!

Udostępnij!

Dodaj komentarz