Tragiczne statystyki utonięć!

Im więcej mamy w Polsce basenów krytych i otwartych – tym więcej osób tonie ww wodzie! W czasie wakacji utonęło ponad 358 osób. Najwięcej utonięć było nad jeziorami.

Tragiczne statystyki utonięć!

Wśród tych, którzy utonęli największą statystycznie grupę stanowią mężczyźni w wieku średnim. To normalne, rzeczą męską jest ryzykować i w pracy, i w zabawie. Spośród tych mężczyzn, którzy utonęli – bardzo wielu było „pod wpływem alkoholu”.

Wniosek z tego jest prosty i opiekuńczy rząd naszej nieszczęśliwej Ojczyzny powinien natychmiast rozpocząć kursy pływania pod wpływem alkoholu!

Zgłaszam swoją kandydaturę na Dyrektora Rady Programowej w Polskiej Szkole Wyższej Pływania pod Wpływem Alkoholu. Jestem praktykiem i teoretykiem tej pięknej dziedziny sportowej rywalizacji. Mam w dorobku wiele akwenów przepłyniętych pod wpływem alkoholu i w dzień, i w nocy. Oczywiście – bez asekuracji.

Z wielką radością poprowadzę zajęcia praktyczne na jednej z warszawskich pływalni. Jeśli „Wysoki i jednocześnie Bardzo Opiekuńczy Rząd” będzie chciał skorzystać to… wiecie jak mnie znaleźć.

A na razie zapraszam na prywatne, indywidualne lekcje na jednym z otwartych akwenów. Póki ciepło!

Temat pierwszy: 50 m. po pół litrze, stylem zmiennym

Udostępnij!

Dodaj komentarz