Zboczeńcy, LGBT, gangsterzy!

Tak zwana „społeczność” LGBT, czyli degeneraci, zboczeńcy i pojeby działają w sposób bardzo perfidny, bardzo podobny do metod działania handlarzy narkotyków. Najpierw rozdają „coś” za darmo!

Na razie nie są to narkotyki…

Tak było ostatnio w Szczecinie:

„Rozdawaliśmy mieszkańcom darmowe sałatki, lemoniadę, watę cukrową i ciastka. Przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci i dorosłych : gry planszowe, wymianę książek, stoisko kosmetyczne, bańki, sztuczki magiczne. Wszystko za darmo dla mieszkańców miasta”

– opowiada Monika Tichy, jedna z organizatorek imprezy.

Czemu za darmo?

Po to, żeby przekonać do siebie normalnych ludzi. Normalni ludzie w Polsce są życzliwi, czasem naiwni i jak dostaną za darmo lemoniadę to może spojrzą życzliwie na „społeczność LGBT”. Być może nie zauważą od razu, że tak są promowane zboczenia!

Na szczęście w Szczecinie znaleźli się ludzie, którzy rozwalili ten cały „piknik zboczeń”! Brawo dla tych Gości! Pokazali dewiantom gdzie ich miejsce!

Jak informują zboczeńcy:

„Mężczyźni zaatakowali piknik wspierający społeczność LGBT w Szczecinie. – Krzyczeli, kopali, niszczyli i darli tęczowe parasolki”

Ponoć byli ubrani w koszulki z „symbolami Polski Walczącej”… Bardzo dobrze! Bo w Polsce nie było zboczeńców! W tej Polsce, o którą walczyli – nie było pederastów i innych wykolejeńców. Polska była normalna!

Młodzi ludzie o poglądach patriotycznych – słusznie – starają się wypędzić degeneratów z Polski.

Niestety policja popełniła błąd!

Ponoć – policja zakwalifikowała ten „atak” jako „przestępstwo z nienawiści”!

Moim zdaniem była to obrona naszych, polskich wartości!

Serdeczne dzięki tym, którzy starają się aby Polska była normalna!

Szczecin nie chce zboczeńców!

Udostępnij!

Dodaj komentarz