Biedna nasza polska policja!

Już niedługo do polskiej policji będą przyjmować tylko zawodników sportów siłowych, strongmanów, trójboistów, ciężarowców. Może też wioślarzy i zawodników rugby oraz futbolu amerykańskiego.

Popatrzcie na fYlm!

Biedna nasza policja!

Obecnie coraz więcej pracy policja ma z targaniem dużych ciężarów w postaci babsztyli i dziadów broniących przeszłego ustroju PRL, pod hasłami obrony koŃstytucji i jakiś tam sądów. Na bajer odstawionej od koryta obecnej opozycji nabierają się tylko stare dziadki, podobnie jak na kupowanie drogich garnków od sprytnych akwizytorów. Cała propaganda obecnej totalnej opozycji, działa metodą oszustów, zwaną „na wnuczka”.

Policja musi te grube baby i kalekich dziadów wynosić, bo przecież nie można, nie wypada lać ich pałami.

A wynoszenie takiego bezwładnego gościa to spory wysiłek fizyczny. Ponadto jest ryzyko, że taki obrońca demokracji, koŃstytucji, czy wolnych sądów po prostu umrze na wylew, czy zawał.

Moim zdaniem policja nie powinna ryzykować wynoszenia tego „ludzkiego śmiecia”. Lepiej brać ich głodem! Zamiast wynosić – odciąć od jedzenia na kilka godzin. Będzie z tego skutek zdrowotny, bo te dziadówy i dziady mają najczęściej nadwagę.

Udostępnij!

Dodaj komentarz