Marcin Możdżonek jest niewinny! - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly Marcin Możdżonek jest niewinny!

Na Kujawach, o głupich i (co często się zdarza) kurduplach mówią tak: „d…a blisko głowy i dlatego głupek.” Siatkarz Marcin Możdżonek ma dwa jedenaście wzrostu (lub – wysokości ciała). Więc, zatem, d…ę ma od głowy dosyć daleko. Dlaczego więc powiedział, to co powiedział? Nieważne! Jest niewinny!

Ale, o co chodzi?

Marcin Możdżonek dla Przeglądu Sportowego:

– Gdy wygrywamy 3:1, to słyszymy, czemu nie 3:0? Gdy zwyciężamy 3:0, to pytanie, dlaczego nie w setach do 15? Czemu zdarzyła się zła wystawa, czemu ktoś zaatakował w aut? To są rzeczy, które zaczynają nas już bawić. W zeszłym roku wygraliśmy przecież cztery mecze z Brazylią, lecz nie patrzono na naszą grę, raczej szukano powodu, dlaczego Brazylia grała słabiej? Niestety, Polacy nie doceniają się w wielu dziedzinach życia. Być może jest w nas wrodzona złośliwość. Jak powiedział marszałek Piłsudski: „Naród wspaniały, tylko ludzie kur**!” – powiedział Przeglądowi Sportowemu.

Nieważne, co powiedział sportowiec. Ważne, że dziennikarz to zanotował i zdecydował się opublikować! Naszym zdaniem postąpił źle (dziennikarz) i właśnie jego należałoby socjalizować siłą, siłom i godnościom osobistom! – Zgodnie z tym, co zapowiada minister spraw wewnętrznych Henryk Sienkiewicz.

Jeśli to nie pomoże, sugerujemy temu dziennikarzu, lekcję patriotyzmu z filmu „CK Dezerterzy”.

[youtube id=”jLET2WVBMK8″]

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.

Zostaw odpowiedź

GRZYBOBRANIA

Starcie Kibiców przed meczem!

Starcie Kibiców przed meczem! Kibice Dynamo vs Kibice Besiktas! Dynamo wygrał 6 do zera. Kibice z Ukrainy spalili flagę Turcji. Przed meczem była lekka bijatyka, podczas meczu...

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij