Marcin Możdżonek jest niewinny!

Na Kujawach, o głupich i (co często się zdarza) kurduplach mówią tak: „d…a blisko głowy i dlatego głupek.” Siatkarz Marcin Możdżonek ma dwa jedenaście wzrostu (lub – wysokości ciała). Więc, zatem, d…ę ma od głowy dosyć daleko. Dlaczego więc powiedział, to co powiedział? Nieważne! Jest niewinny!

Ale, o co chodzi?

Marcin Możdżonek dla Przeglądu Sportowego:

– Gdy wygrywamy 3:1, to słyszymy, czemu nie 3:0? Gdy zwyciężamy 3:0, to pytanie, dlaczego nie w setach do 15? Czemu zdarzyła się zła wystawa, czemu ktoś zaatakował w aut? To są rzeczy, które zaczynają nas już bawić. W zeszłym roku wygraliśmy przecież cztery mecze z Brazylią, lecz nie patrzono na naszą grę, raczej szukano powodu, dlaczego Brazylia grała słabiej? Niestety, Polacy nie doceniają się w wielu dziedzinach życia. Być może jest w nas wrodzona złośliwość. Jak powiedział marszałek Piłsudski: „Naród wspaniały, tylko ludzie kur**!” – powiedział Przeglądowi Sportowemu.

Nieważne, co powiedział sportowiec. Ważne, że dziennikarz to zanotował i zdecydował się opublikować! Naszym zdaniem postąpił źle (dziennikarz) i właśnie jego należałoby socjalizować siłą, siłom i godnościom osobistom! – Zgodnie z tym, co zapowiada minister spraw wewnętrznych Henryk Sienkiewicz.

Jeśli to nie pomoże, sugerujemy temu dziennikarzu, lekcję patriotyzmu z filmu „CK Dezerterzy”.

[youtube id=”jLET2WVBMK8″]

Udostępnij!

Dodaj komentarz