Zdrajcy Polski w akcji!

Ekolodzy, dewianci, sodomici, lewacy wszelkiej maści walczą z Polską na „wewnętrznym froncie” identycznie, jak to robiła niemiecka „piąta kolumna” przed wybuchem drugiej wojny światowej. Celem piątej kolumny, antypolskiej dywersji jest osłabienie naszej siły obronnej w każdym obszarze.

Zdrajcy Polski w akcji!

Ruch „przeciwko myśliwym” z dopiskiem na przykład „Wrocław – przeciw myśliwym” jest dobitnym przykładem zdradzieckiego działania zdrajców Polski. Napędem ich działania jest młodość i przyrodzona młodości głupota. Ci durnie „blokują” polowania bo szkoda im zabitych ptaszków i zwierzątek!

Zdrajcy Polski w akcji!

Blokują naturalnych obrońców Ojczyzny, jakimi są myśliwi. Myśliwi trenują celne strzelanie do ptaków w locie i zwierząt w ruchu przecież nie po to, żeby nałożyć sobie na talerz jakieś jedzenie! Trenują, żeby celniej i szybciej strzelać do wrogów Ojczyzny.

Jeśli zatem jakaś organizacja przeszkadza myśliwym polować – należy uznać ją za antypolską, zdelegalizować i surowo osądzić jej prowodyrów.

Zdrajcy Polski w akcji!

Ekologiczna zaraza rozszerza się powoli. We Wrocławiu niedawno pojawiła się patologia z innych miast. Sugeruję policji i wojsku, kontrwywiadowi (o ile Polska ma jeszcze kontrwywiad) żeby sprawdzić za jakie pieniądze ci dewianci podróżują po Polsce. Gdzie pracują? Z czego się utrzymują, jakie mają powiązania?

Na tym chyba polegają zadania rządu, co nie?

Kończę bo już świta, walnę szklankę whisky i lecę ze szwagrem na polowanko! Trzeba mieć celne oko i pewną dłoń! Wróg nie śpi!

Udostępnij!

Dodaj komentarz