A tymczasem w Kazachstanie... - Kibole.pl - portal dla fanatyków i patriotów
KibolePLlogo
Home Artykuly A tymczasem w Kazachstanie…

Katarzyna Kochaniak – Rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki udostępnił(a) na swoim profilu link. 2 godziny temu.

Czytamy:

Kilka nieprzespanych nocy. 14 miesięcy pracy. 16 kongresów sportu powszechnego. Setki rozmów z dziećmi, nauczycielami, ludźmi sportu, ekspertami. Paręset tysięcy potencjalnych odbiorców. 22 miliony zaplanowane na przyszły rok. I jeden cel: sprawić, by polskie dzieci częściej się ruszały!

A tymczasem w Kazachstanie…

… dawno już to zrobili i robią nadal.

A tymczasem w Polsce…. może to już są pierwsze efekty? Przysiady?

Ten sam policjant od „baczności” podszedł do dwóch małolatów (16 lat) i uderzył ich pałką w miejsca intymne, a po chwili kazał im się rozebrać do naga. Małolaci rozebrali się do majtek, a pies na to: „zdejmujcie kurwa gacie”. Chłopaki skrępowani tą całą sytuacją, nie chcieli ściągnąć majtek, po czym jeden wąs uderzył jednego z nich w nogę. Przerażeni tą sytuacją ściągnęli majtki, a on kazał im robić przysiady. Gdy nic nie znaleźli przy nich, to mogli w końcu się ubrać.

A tymaczasem w Polsce… Może to o tę młodzież chodziło? Może to takie metody będą? Czytajcie tutaj:

 

Autor
Uprawiał wiele dyscyplin, od jazdy figurowej na lodzie w czasach przedszkolnych, przez hokej (Legia Warszawa), zapasy klasyczne (Legia Warszawa), do żeglarstwa (Baza Mrągowo). W 1990 zaczął wydawać własny miesięcznik „PAKER” o sportach sylwetkowych i siłowych. Następnie był redaktorem naczelnym w kilku miesięcznikach o podobnej tematyce. Od początków, czyli od 2002 roku, związany z polskim MMA. Pisał w walkach w klatkach, kiedy inni krytykowali to na potęgę. Autor kilku książek o historii polskiego sportu oraz o piłce nożnej.