Jak wygrać z Andorą – list do p. Zbigniewa Bońka

Drogi Panie Prezesie,

Nie ma Pan co liczyć na jakiś pomysł i strategię gry ze strony p. Brzęczka. On nie jest ani o krztynę lepszy od p. Nawałki. Nowego trenera, jakiego mamy, każdy widzi.

Panie Prezesie – niech Pan nakaże drogiemu trenerowi aby się nie wchrzaniał ze swoimi pomysłami pozwolił grać drużynie. I mimo, że uważam – inaczej niż Pan Prezes – że o zwycięstwie stanowi przede wszystkim dobry dowódca, to jednak zdajmy się w najbliższych meczach na Twórczy Chaos (TC) w drużynie.

W drużynie mamy kilku wysokiej klasy fachowców. Oni coś wymyślą – p. Brzęczek na pewno nie wymyśli nic dobrego. Jak było widać na meczach w Rosji – p. Nawałka robił wszystko żeby wszystkie mecze przegrać ale TC oraz miernoty z Azji wybawiły nas z tej opresji.

W Europie jest jeszcze kilka reprezentacji, które nie zauważyły, że piłka nożna poszła mocno do przodu, więc mamy szansę kilka meczy wygrać.

Ale to jest początek równi pochyłej. Kiedy zaczniemy przegrywać, a będzie Pan chciał posłuchać, to możemy Panu podpowiedzieć jak zorganizować zespół do prowadzenia drużyny.

Pozdrawiam

Buldog / Kibole.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz