Stare dupy na sektorach!

FIFA wpadła w swoje sidła poprawności politycznej! Będzie się działo!

Stare dupy na sektorach!

Tylko stare dupy będą mogły zasiadać na sektorach. Młode i ładne zostaną przegonione!

Mundial w Rosji był, w aspekcie przekazu medialnego, jedynie ukoronowaniem dotychczasowych zmian w sposobie relacjonowania meczów piłkarskich. Od co najmniej dziesięciu lat pojawiło się ciekawe zjawisko. Wielkie stacje telewizyjne, wyposażone w potężne możliwości techniczne – rozpoczęły starania o oglądalność, ale NIE skierowane dla prawdziwych kibiców tylko dla przypadkowych oglądających. Po pierwsze – w powtórkach, czasem w zwolnionym tempie zaczęto pokazywać… fryzury piłkarzy, ich wykrzywione grymasem buźki… zamiast – pokazać z góry, jak wyglądała sytuacja na – całym – boisku. Gdy drużyny długo ustawiały się do rzutu rożnego lub wolnego, realizatorzy zamiast skorzystać ze swoich możliwości i komunikatywnie (na przykład z góry) pokazać jak ustawia się mur i bramkarz – celebrowali piękne uczesanie piłkarza. Kolejno obraz boiska, na którym przecież cały czas dzieje się coś ważnego, zastępowano obrazem z trybun. Piłkarze ustawiają się, a my widzimy dupę, zęby, cycki, jakiegoś spasionego frajera, znów cycki, uśmiech, zęby, znów frajer, a ostatnio dupa, zęby, cycki i w dłoni telefon.

Każda sekunda, w której można było pokazać co naprawdę dzieje się na boisku, kto, gdzie szuka sobie miejsca, jest marnowana dla nasycenia wzroku przysłowiowego Janusza i Grażyny.

Operatorzy – w większości przecież mężczyźni – mają normalny odruch: fajne cycki, fajna dupka, dawaj zbliżenie i na monitor.

No i tak to się dzieje, a sport w przekazie telewizyjnym zbliża się gwałtownie do zwyczajnej obiadowej rozrywki dla mas. Prawdziwi kibice nie dostają tego, co współczesna technika mogłaby im dać.

No i chuj z tym!

FIFA jako „stowarzyszenie biznesowe” obrała sobie drogę demonstracyjnej neutralności. Neutralności politycznej i obyczajowej. FIFA troskliwie dba, żeby nikomu nie było smutno! Podczas Mundialu 2018 podjęto dosłownie horrendalną akcję. Nadawców telewizyjnych „poproszono”, żeby nie pokazywali pięknych kobiet na trybunach. Uzasadnienie – że to „seksizm”!

Seksizm” to wedle nowomowy jakaś „dyskryminacja” kobiet z uwagi na to, że są kobietami. Jakaś bzdura, ale ponieważ jest mocno lansowana przez pokraki z lewicy, trzyma się mocno.

No i teraz czekamy… Pokorni nadawcy telewizyjni dostosują się do zaleceń FIFA, bo odebranie praw do transmisji byłoby dla nich klęską.

W efekcie będzie tak: akcja, strzał, piłka wybita na rzut rożny… na ekranie najbrzydsza kobieta, jaka przyszła na trybuny, ma 90 lat, nie ma zębów, ale za to ma okulary jak denka od butelek. Potem ujęcie na rzut rożny. Piłka wychodzi na aut, drużyny ustawiają się, ale – tego nie widzimy. Na ekranach kolejny kibic, ma 85 lat, cały w bliznach po chorobie wenerycznej, trzęsie się bo właśnie ma napad padaczki, ujecie na zaślinione usta… Wyrzut z autu!

Tak to FIFA sama sobie założyła „podwójnego nelsona”!

Publiczność typu Grażyna i Janusz przestanie oglądać relacje, bo na chuj im patrzeć na starców?

Oglądalność spadnie…

Czy FIFA przewiduje takie zjawisko?

No i dochodzimy do ciekawej sprawy. FIFA, UEFA i radośnie każdy krajowy związek piłkarski pragnie, żeby piłka nożna była sportem… rodzinnym…

No i promuje te rodziny na sektorach rodzinnych. Telewizja chętnie pokazuje takie rodziny.

Teraz będzie problem!

Jak postąpić, kiedy w sektorze rodzinnym zasiądą same piękne mamuśki z noworodkami i zaczną karmić piękną piersią?

FIFA jest w dupie!

Ale ponieważ organizacji tej bliżej do pedalstwa, niż normalności, nie jest to dla niej klopot.

Stare dupy na sektorach!

Ogolone nogi piłkarzy!

To nas czeka!

Udostępnij!

Dodaj komentarz