Kibole w Wisła Kraków!

A dokładnie paniczny tytuł jakiegoś medium brzmi:

„Kibole rządzą Wisłą Kraków”

Czemu, ach czemuż to taka panika? Przecież to jest właśnie wasza pierdolona demokracja, której się wszyscy w polskojęzycznych mediach domagacie!

Wspomniani „Kibole” to przecież struktura jak najbardziej demokratyczna, zawiązana w Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Czy jakikolwiek „organ” za przeproszeniem, zarejestrowałby stowarzyszenie, które nie ma demokratycznej struktury działania wpisanej w swój statut? No chyba nie!

Mamy więc głos ludu, „Vox populi”, który powinien oznaczać „vox Dei” i nie ma co się smucić!

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zaprotestowało w sprawie ważnej dla całego klubu i to chyba nie powinno nikogo martwić!

Kibole nie chcą aby Łukasz Surma trenował zespół U-19 w krakowskim klubie.

W oświadczeniu piszą:

„Większość kibiców Wisły nie popiera zatrudnienia Łukasza Surmy na stanowisku trenera drużyny CLJ. SKWK stoi na stanowisku, że osoba, która nie szanuje barw Białej Gwiazdy, a także w ostentacyjny i prowokacyjny sposób okazuje brak szacunku do macierzystego klubu (całował herb Legii w meczu Legia – Wisła) nie powinna pracować w Wiśle.

Naszym zdaniem osoba odpowiedzialna za szkolenie młodzieży powinna nie tylko cechować się umiejętnościami i warsztatem, ale także reprezentować odpowiednią postawę w stosunku do klubu i być przykładem dla swoich podopiecznych kształtując w nich lojalność do trójkolorowych barw. Boiskowe zachowania Surmy są zaprzeczeniem powyższych założeń”.

Moim zdaniem wszystko jest w jak największym porządku!

„Vox populi”, vox Dei”

Uwaga! Od razu przejdźcie do poniższego artykułu:

Powstanie Warszawskie! Niemcy częstowali dzieci cukierkami!

Udostępnij!

Dodaj komentarz