Nawałka musi odejść, Boniek musi odejść!

Nasi piłkarze nie potrafią grać zespołowo. Chodzi o reprezentację. Wystarczy zmienić zarządzającego reprezentacją (Nawałkę?) i problem z głowy!

Nawałka musi odejść, Boniek musi odejść!

W programie „Projekt Mundial” na kanale „Łączy nas piłka” prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej powiedział:

„Popełniliśmy dużo indywidualnych błędów na boisku. Nie biegaliśmy tak jak podczas eliminacji do mistrzostw świata. Nie mieliśmy świeżości”.

Właściwie to wystarczy!

Panie Boniek tak jak szybko zauważył pan, że na trenera się nie nadaje i odszedł Pan, tak i tu powinien się Pan zorientować, że na szefa też się Pan nie nadajesz. Doradców i współpracowników sobie Pan dobierasz „od czapy”. Jakieś nie wiadomo co, co może piłka kopać umie ale nic więcej. Z żołnierza generała nie zrobisz. Zawodników masz Pan takich, że i mistrzostwo Europy i mistrzostwo świata było w zasięgu. Ale ani Pan ani doradcy tego nie zauważyliście.

Tylko Smuda gorzej ich przygotowywał!

Żaden z trenerów w Polsce nie zauważył, że gra w piłkę nożną jest grą zespołową. Nawet jak to mówią – to nie wiedzą co mówią. I to widać. Nie widzą różnicy między grą Portugalii i Urugwaju, Polski i Islandii, Argentyny i Chorwacji. Podpowiem drogiemu Zarządowi: pierwsi mają piłkarzy drudzy mają zespół.

I tyle w temacie!

Nawałka musi odejść, Boniek musi odejść!

Udostępnij!

Dodaj komentarz