Prezydent Duda szkodzi Polsce!

Niestety! Pan Prezydent Rzeczpospolitej Polski Andrzej Duda jest uprzejmy szkodzić Polsce i Polakom. Sobie też, ale to jego sprawa. Poszedł sobie z małżonką i ochroną do sieciowej garkuchni. Znalazła się tam też jakaś prowokatorka, KODomitka, która nieco egzaltowanie pytała Andrzeja Dudę o jakieś drobiazgi typu koŃstytucja, czy sądy…

Pierwsze pytanie – kto z otoczenia pana prezydenta „sprzedał” KODomitom, że ten udaje się do zakładu żywienia zbiorowego? Bo, przecież sprzedał! Nie ma przypadków. Jeśli zaś sprzedał taką ustawkę to może sprzedać i inne ważniejsze sprawy. Jest to niebezpieczne.

Drugie pytanie – czemu pan prezydent z małżonką żywi się w zakładzie żywienia zbiorowego?

Prezydent Duda szkodzi Polsce!

Szkodzi Polsce i Polakom, przez to że „daje twarz” firmie, zakładowi żywienia zbiorowego, niejako swoim autorytetem (wraz z małżonką) „autoryzuje” nawyki Polek i Polaków. Czy nie wie pierwszy obywatel, że jedzenie śmieci w punkcie zbiorowego żywienia jest niespecjalnie zdrowe? Czy nie wie, że dzieci będą się teraz powoływać na jego (i małżonki) autorytet, gdy zachcą wymusić kolejne porcje frytek czy ciastek, lub innych tamtejszych przysmaków? Skoro prezydent może, to każdy dzieciak też.

Swoim wyczynem pan Andrzej Duda i jego małżonka zdeprecjonowali wysiłek wielu mądrych rodziców, którzy trzymają dzieci z daleka od takich „stołówek”.
Ponadto, pan Duda „reklamuje” daną, konkretną stołówkę i jej wyroby. Jest to skandaliczne. Moim zdaniem, pierwszy obywatel nie powinien w ogóle jadać na mieście. Inaczej będzie posądzony o promowanie tego, czy innego lokalu.
Bardzo źle się stało…

Przy okazji debile z jednej i z drugiej strony zastanawiają się czy pan Andrzej, jako prezydent ma wolny, prywatny czas. To interesujące. O ile pamiętam ostatnia wojna w Polsce rozpoczęła się w nocy z soboty na niedzielę 13 grudnia 1981 roku. Jaruzelski nie miał wolnego,prywatnego czasu ani w sobotę, ani w niedzielę. Czy później kiedy został prezydentem jadał z małżonką w knajpach? Nie, na pewno nie. Czy był lepszym prezydentem, niż Andrzej Duda? Zobaczymy🙂

Udostępnij!

Dodaj komentarz