Nagonka i surowe kary na Kiboli Kolejorza!

Policja „idzie” po Kiboli Kolejorza!

Już zatrzymała kilkunastu! W państwie, w którym na oczach wszystkich Obywateli służący marszałka sejmu walczą z kobietami i inwalidami… W państwie, w którym kolano prezesa partii leczone jest przez miesiąc, a kolano prezesa PZPN wyleczone w dwa dni…

Jak widać – nie ma równości! Kolano intelektualisty goi się dłużej, niż kolano piłkarza…

Kibolski Klub Dyskusyjny publikuje na swoim profilu następującą informację:

„Jak zapewne wszyscy już wiecie po niedzielnym meczu, który został przerwany w 77 min, media i wszelkiej maści urzędy, w tym Prokuratura i Policja próbują przekonać cały świat, że w Poznaniu na naszym stadionie doszło do tragicznych i chuligańskich wydarzeń. Dla przypomnienia straty na stadionie wynoszą kilkanaście tysięcy złotych, nic nikomu się nie stało. Kibice i sympatycy Kolejorza udali się do domów, Miasto przeżyło i funkcjonuje dalej. Niestety dzień po meczu ogólnopolska nagonka na nas osiągnęła pułap Mount Everest.”

Zatrzymania są „hurtowe” i trzeba się jakoś przed tym obronić! Policja mówi, że „idzie po następnych”. Stowarzyszenie organizuje pomoc prawną. Czytamy w oświadczeniu:

„Jako Stowarzyszenie mamy obowiązek, wynikający choćby z naszego Statutu, zorganizować pomoc prawną dla naszych kibiców.

Dlatego prosimy wszystkich tych, którzy utożsamiają się z niedzielnym protestem o pomoc dla zatrzymanych kolegów. Chcemy i jesteśmy zobowiązani im pomóc w takiej chwili, gdyż jesteśmy znani z tego, że nigdy nie zostawiamy braci po szalu w potrzebie. Nie mamy wpływu na przedstawione zarzuty, ale powinniśmy im pomóc, żeby byli godnie reprezentowani przeciw ogólnopolskiemu hejtowi, medialno-policyjnej manipulacji o skali wydarzeń przy Bułgarskiej.”

Apel o pomoc!

„Prosimy Was zatem w imieniu Stowarzyszenia, a przede wszystkim zatrzymanych osób o pomoc finansową na sprawiedliwe procesy.

Wpłaty prosimy dokonywać na specjalny rachunek bankowy:

Poznański Bank Spółdzielczy

nr konta: 43 9043 1070 2070 0065 1983 0001

z dopiskiem: cele statutowe, pomoc prawna.

Dziękujemy za wsparcie. NSNP. NNBS

http://forum.hejlech.pl/index.php…”

Udostępnij!

Dodaj komentarz