Legia Warszawa pociąg specjalny!

Jutro się wszystko okaże. Jutro jest mecz Lech Poznań – Legia Warszawa. Legii wystarczy remis, żeby zdobyć mistrzowski tytuł.

Legia Warszawa pociąg specjalny!

Komunikat Nieznanych Sprawców!

„Osoby, które zakupiły bilety w ramach otwartej sprzedaży na niedzielny wyjazd do Poznania, jadą pociągiem, który rusza o godzinie 10:43 ze stacji Warszawa Zachodnia. Planowany powrót do Warszawy o godzinie 02:00. Nie będzie możliwości zakupu biletu na miejscu.”

Komunikat Nieznanych Sprawców przed wyjazdem do Poznania

„Drodzy Kibice! Przed nami bez wątpienia najważniejszy mecz sezonu. Sraczka, jaka wokół niego zapanowała z różnych stron, zaskoczyła chyba wszystkich.

Nie będziemy tu odnosić się do tych wszystkich absurdów, nas interesuje tylko jedno i jako kibice Legii na tym się skupiamy. Krótko mówiąc, jedziemy do Poznania, pokazać się z jak najlepszej strony na trybunach i zdobyć mistrzostwo Polski! Nie trzeba nikogo przekonywać, że na takim terenie i w takich wyjątkowych okolicznościach nasze wsparcie dla Legii będzie potrzebne jak nigdy. Dlatego robimy tam piekło, jakiego dawno nie było i razem zdobywamy mistrza!

W drodze na mecz w obydwu pociągach obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu, mamy godnie prezentować się na sektorze i to jest tego dnia najważniejsze.

Na świętowanie czas przyjdzie, miejmy nadzieję, w drodze powrotnej, jednak i tu prosimy o zachowanie klasy godnej kibica Legii Warszawa i pamiętanie, że za straty w pociągu płacimy potem z pieniędzy, które można przekazać na istotniejsze rzeczy.

Pamiętajcie, że to każda z grup jest odpowiedzialna za swoje otoczenie, wszyscy razem mamy godnie reprezentować nasz klub!

Zwracamy się również do kibiców, którzy nie wybierają się na wyjazd, aby ewentualna zabawa w Warszawie przebiegała tak, jak przystało na kibica Legii, między innymi z szacunkiem do naszego miasta.

Jazda z k…! Legia Mistrz!”

info: legionisci.com

Udostępnij!

Dodaj komentarz