Lech Poznań – Legia Warszawa święto polskiej piłki nożnej!

Mecz 37. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Legią będzie świętem polskiej piłki nożnej! A raczej świąteczną kompromitacją Ekstraklasy, PZPN i całej władzy w naszej pięknej Ojczyźnie. Będzie to dzień kompromitacji wszystkich i wszystkiego!

Fakt, że medale za mistrzostwo Polski nie zostaną wręczone od razu po meczu – ma miejsce chyba pierwszy raz w historii nie tylko polskiej piłki nożnej, ale w całej historii polskiego sportu, a może nawet w historii sportu na świecie.

Największa polska organizacja sportowa – Lotto Ekstraklasa, największy polski związek sportowy – PZPN i władze wielkiego miasta Poznania ustępują ze strachu przed czymś, czego nawet boją się nazwać!

Obsrywają się ze strachu!

W statucie Ekstraklasy jest napisane, że ma ona:

„zarządzać rozgrywkami i (…) poprawiać ich bezpieczeństwo we współpracy z policją i – UWAGA! – Stałą Grupą Ekspercką przy Ministrze Spraw Wewnętrznych”

Decyzja o „przeniesieniu” dekoracji ewentualnych mistrzów Polski ze stadionu Lecha, bezpośrednio po meczu, do Warszawy w następnym dniu świadczy o kompletnej nieużyteczności samej Ekstraklasy, policji i tej „specjalnej” grupy „specjalnych” „ekspertów”.

Znaczy to wprost, że kilkunastu, może kilkudziesięciu mężczyzn daje prosty i jasny sygnał:

„zesraliśmy się i sami nie wiemy dlaczego”

Ale kupa śmierdzi!

Udostępnij!

Dodaj komentarz