Piękna akcja polskiej policji!

Nasza polska policja codziennie dostarcza sensacji, no może co tydzień… Kilka dni temu w Pobiedziskach jechał pies z pieską i zobaczyli człowieka. Człowiek sobie leżał i był lekko pijany, jak to często bywa. No to go wzięli do suki i… wywieźli do lasu i zostawili! Tego samego dnia matka tego pana zawiadomiła policję, że syn zniknął. Zarządzono poszukiwania i znalazł się, ale już nie żył. W skrócie rzecz ujmując – dwoje policjantów z niewielkim stażem służby zostawiło nieprzytomnego Obywatela w lesie, czym – co najmniej – naraziło go na śmierć.

Zrobili tak, bo nie chciało im się ciągnąć roboty po zakończonej służbie. Nie mieli czasu wezwać pogotowia lub zawieść człowieka na izbę wytrzeźwień lub na dołek.

Człowiek nie żyje!

Za to samo można już pisać o policjantach bardzo brzydkie rzeczy, ale… są też wspaniali policjanci.

Na przykład w Szczecinie!

Jakaś wyższa nieco od innych szkoła pod nazwą uniwersytet szczeciński zrobiła konferencję naukową pod tytułem: „Karl Marx 1818-2018, urodziny Karola Marksa”

To mniej więcej taka hucpa, jak słynne „urodziny Adolfa Hitlera” które czujnie nagrał TVN czy jakaś inna jaczejka polskojęzyczna.
Policja, nasza – tym razem dzielna – wpadła na konferencję naukową, żeby sprawdzić co tam się wyprawia. Wszak Karol Marks nie jest naszym bohaterem, podobnie jak Adolf H. Policja nasza – tym razem dzielna – sprawdziła co tam się na konferencji wyprawia i poszła sobie.
Wszyscy są oburzeni, bo ponoć policja nie może ot tak sobie wjechać na uniwerek, bez zgody jego magnificencji rektora.

Piękna akcja polskiej policji!

Ja jednak podziwiam policję polską za tą konkretnie akcję! Podziwiam i zachęcam do tego, żeby rozjebali cały ten uniwersytet w miejscowości Szczecin. Jeżeli są jeszcze w Polsce „naukowcy”, którzy chcą debatować o marksizmie – trzeba ich pogonić do Brukseli, a tych co dają im schronienie i poparcie dla tych bzdur – rozgonić w pizdu!

Brawo polska policja!

Na ten tydzień – jeden plusik i jeden wielki minus.

Udostępnij!

Dodaj komentarz